Auto z niemiec lub usa

11 Paź 2008, 21:07

witam,

zastanawiam sie nad sprowadzeniem auta...

rozpatruje albo [link do eBay wygasł] lub [link do eBay wygasł], wiem ze dosc rozbiezne propozycje :), ale glownie zastanawiam sie nad serwisem podanym w linkach czy warto z niego korzystac?

macie jakies doswiadczenia?

pozdrawiam
luzaczek
Nowicjusz
 
Posty: 5

12 Paź 2008, 16:16

Jak chcesz sprowadzić auto z zagranicy przez kogoś to lepiej niech to nie będzie firma lub osoba wybrana z ogłoszenia. Dużo jest oszustów albo krętaczy którzy zedrą z ciebie ile się da i wcisną byle co. Lepiej popytaj znajomych i może ktoś ci poleci zaufaną firme.
pirlo333
Początkujący
 
Posty: 128

29 Paź 2008, 12:13

wlasnie tego sie obawiam,
ze najlepiej sprawdzony przez kogos, bo sie przynajmniej czlowiek nie przejedzie, albo chociaz mniej...
luzaczek
Nowicjusz
 
Posty: 5

29 Paź 2008, 13:33

Ja sciagalem samochody z USA ale teraz sa nowe oplaty na te silniki powyzej 2L i jest lipa. Ale jak cos to moge pomoc. Mam w tej chwili w polsce 5 aut z USA juz po oplatach.
artekjawor
Nowicjusz
 
Posty: 34

29 Paź 2008, 15:00

W USA jest bardzo ale to bardzo mały wybór diesla :lol: Prawie każdy jeździ na benzynie i to większość silników to powyżej 3.0-4.0 8)
slowik93
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 478
Miejscowość: Augustów

29 Paź 2008, 17:02

Teraz raczej cięzko Ci będzie to zrobic, bo z USA w tym momencie nie da się od tak auta sprowadzic, jest przepis, który to bardzo dokladnie reguluje. Nie ma możliwosci sprowadzenia nowego auta z salonu, trzeba na terenie USA dokonac 2-3 fikcyjnych sprzedaży tego samochodu i dopiero po jakims miesiącu sprowadzic go jako teoretycznie używany pomimo iż w praktyce ma 0km przebiegu.
Baqś
 
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...

31 Paź 2008, 09:11

to nie sa optymistyczne wizje...
luzaczek
Nowicjusz
 
Posty: 5

07 Lis 2008, 09:19

poza tym preferuje benzyne od diesla :)
pimpek
Nowicjusz
 
Posty: 5