Auto za 10 tyś a na całość max 15 tyś

26 Gru 2011, 18:02

Witam panowie po raz kolejny chociaż n w nie mojej sprawie , własnie siedzi u mnie kuzyn i zafascynował się komputerem i internetem , przez ostatnie 2 godziny przegladał oferty na allegro (pierszy raz takie cudo techniki widział :lol: ) tyle aut i ogłoszeń w jednym miejscu (po za giełdą w Gliwicach i Mysłaowicach) a kuzyn właśnie szuka auta do około 10 tyś na całość ma 15 tyś zł co byście mu doradzili ,wcześniej poruszał się fiat 126 p ,125 p ,Polonez , auto ma być kombi dla rodziny 2+2 najlepiej BP +LPG najtańsze w utrzymaniu , na co najmniej 5 lat , kuzyn robi przecietnie 1 tyś km miesięcznie podobają mu się :
Audi a4
vw passat b5
octavia
peugot 406
laguna II
mondeo MK3
Fokusa nie chce bo mu się nie podoba
a może coś innego

acha i zapomniałem dodać samochód chce mieć z klimą 8) i elektryką (chce chłopak poczuć trochę luksusu :lol: )
Ostatnio edytowany przez stasiu1971 26 Gru 2011, 19:42, edytowano w sumie 3 razy
stasiu1971
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 123
Miejscowość: Katowice

26 Gru 2011, 18:22

A może golf IV w kombi albo bora w kombi?
maciek1203
Aktywny
 
Posty: 466
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Tarnobrzeg
Auto: Hyundai Pony
Silnik: 1.5 83KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1991

30 Gru 2011, 19:56

Panowie doradzcie coś bo jutro kuzyn zawita do mnie i bedzie chciał poczytać z tego co wiem to jest zdecydowany na:
Mondeo MK3
Laguna II
Otavia
Passat B5
Audi 4
który z nich najlepszy i z jakim silnikiem tak jak pisałem powyzej kuzyn jeździ mało co lepiej Diesel czy BP+LPG no i musi to być kombik
stasiu1971
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 123
Miejscowość: Katowice

30 Gru 2011, 21:47

Z tch co podałes to ja bym wybrał octavie,najmniej kłopotliwa ;)
W moich żyłach etylina,zamiast serca turbina :D
vwmaniak
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 806
Miejscowość: Za górami za lasami ;)

05 Sty 2012, 14:50

Racja,do tego możesz znaleźć ją w dobrej cenie z przyzwoitym wyposażeniem. A jaki silnik wchodzi w grę? diesel czy benzyna? Samochód typu sedan bezie dobrym rozwiązaniem dla rodziny.
Alkomaty
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 376
Miejscowość: Warszawa

05 Sty 2012, 16:15

octavia 1.6 8v 100 koni nie mylic z 1,6 75 koni bo jest tragiczna

i zamontować LPG wystarczy czerwony valtek , tomasseto + np stag 300 i masz około 12 13 tyś całość z rozrządem itd , dodatkowe 2 tysiace to np na opony , czy cos ...
x50sr
Początkujący
 
Posty: 244
Miejscowość: małopolska
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Test Volvo V90 2018r. D4 190KM Inscription
    Udostępniono mi, w celu przetestowania, Volvo V90 z 2018 r. Samochód ten był w bogatej wersji wyposażenia Inscription oraz posiadał kilka istotnych dodatków. Atutem był dwulitrowy, czterocylindrowy silnik diesla, ...
    Bezpieczne podróże na rodzinne wakacje
    Zbliża się koniec roku szkolnego, a wraz z nim czas wakacyjnych wyjazdów z rodziną. Wielogodzinna podróż samochodem może być trudna zarówno dla dziecka, jak i jego rodziców. Co można zrobić, żeby ...