Auto za ok 10 tys

auto za ok 10 tys

25 Sty 2016, 17:58

Witam
Chciałbym zakupić auto za ok 8 -10 tys. ok 10 mogę dać za auto zarejestrowane w pl a ok 8 za sprowadzone do opłat. Ogólnie ma to być hb z silnikiem benzynowym pod lpg. Na razie moje poszukiwania oscylują wokół 307 1.6 i focusa 1.6 bądź 1.8. Na podkarpaciu ciężko o 307 zadbaną w tych pieniądzach. Focus średnio zaczyna mnie przekonywać bo rdzewieje. Fordów oglądałem 2 - jeden z francji - malowany- i jeden z pl salonu niby z przebiegiem ok 125 tys za 8 tys ale rdza wychodziła a silnik był cały mokry :/. Chciałbym poszerzyć poszukiwania o jakieś inne modele i chciałbym zasięgnąć waszej opinii na temat 307 i focusa, a także co polecilibyście innego w tych pieniądzach. Na dalsze wyjazdy mogę sobie pozwolić tylko w weekendy.
scrolll
Początkujący

Miejscowość: podkarpacie

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kupuję samochód - gdzie rozglądać się za autami? Kupuję samochód - gdzie rozglądać się za autami?
    Zastanawiasz się nad zakupem samochodu? Na pewno jest to dość stresująca chwila, patrząc szczególnie na fakt, iż nowości nie brakuje. Im więcej posiadamy pieniędzy, tym większy zakres możliwości mamy do wyboru. Niezależnie ...
    Hybrydowa Toyota Yaris na polskim rynku Hybrydowa Toyota Yaris na polskim rynku
    Hybrydowa wersja miejskiej Toyoty Yaris w szybkim tempie zdobyła sobie uznanie polskich kierowców. Od debiutu w czerwcu br., polscy klienci zamówili już 292 sztuki Yarisa Hybrid. Plan sprzedaży Toyota Motor ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Citroen ID 23 Break
      Volkswagen Golf R Cabriolet, wnętrze
      Tuning Show
      Toyota Mirai, bok