Auto za około 3000 zł

Auto za około 3000 zł

18 Sty 2017, 22:16

Witam. Szukam samochodu za około 3000 zl. Od razu moze napiszę ze jestem dosyć zielony. Co polecicie? Myslalem nad jakas Corsa albo Astra, ewentualnie Civic. Tak naprawde to tylko zależy mi na tym by jeździło, miało 5 drzwi i co najważniejsze było w gazie. Dziennie raczej więcej niż 40 km nie będę robił. Głównie do pracy. Raz w miesiącu pewnie gdzieś dalej pojadę. Doradzicie coś? Może napisze ze jestem z Tomaszowa Mazowieckiego
whahazhutou
Nowicjusz

Auto: nie mam

Re: Auto za około 3000 zł

18 Sty 2017, 23:01

Popatrz na te:
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł] choć tutaj silnik nie do końca polecany, ale wygląda ok
[link wygasł]
[link wygasł] trochę wieloodcieniowy, ale zrobisz próg i masz fajne auto
[link wygasł] podejrzewam, że to oferta handlarza
[link wygasł]
Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
mike
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 11
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Złote Gwiazdy Magazynu Złote Gwiazdy Magazynu "Wheels" dla Mitsubishi ASX i Pajero
    Crossover Mitsubishi ASX i SUV Mitsubishi Pajero otrzymały najwyższe wyróżnienia – Złote Gwiazdy - w plebiscycie corocznie organizowanym przez prestiżowy australijski magazyn "Wheels". Otrzymując najwyższe noty ...
    Kuba Przygoński - świetny początek sezonu 2016 Kuba Przygoński - świetny początek sezonu 2016
    Kuba Przygoński ma za sobą intensywny sportowy weekend. Pierwsza runda Driftingowych Mistrzostw Polski zbiegła się w czasie z Orlen Warsaw Marathon, w którym Przygoński także chciał wziąć udział. To zaowocowało prawdziwym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Autosacrum 2008
      tabela
      Lexus IS-F - 400+ KM, 500+ NM
      Rage-Race 2009