Auto za około 4 tyś z gazem, na pierwszy samochód.

21 Lip 2015, 20:04

A4 nie najgorsza,przód tylko wydaje mi się różno odcieniowy ale poza tym spoko. Bardzo dobry silnik do gazu.
Popraw link pierwszej Ibizy bo nie działa.
W drugiej zobacz na liczbe wyświetleń ponad 4000 i nic?
A3 wydaje mi się troche przyniedbana z zewnątrz.
Civic bardzo ładny :ok:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

21 Lip 2015, 22:51

Gałka zmiany biegów w a3 od Octavii II fl/Superba :mrgreen:
A4 trochę tania jak na przyciągnięte z zachodu
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14071
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

22 Lip 2015, 06:17

Gałka zmiany biegów to małe piwo :mrgreen:
Bardzo ładne Polo [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

22 Lip 2015, 07:26

Ja Cie człowieku już nie rozumiem,chcesz A4 a odrzuciłeś Lagune bo za długa a przecież między tymi autami jest dosłownie tylko pare centymetrów różnicy :roll:
Jako były użytkownik A3 moge śmiało stwierdzić że ta którą wrzuciłeś jest skundlona i nic dobrego z tego nie będzie.
Punto bardzo dobra oferta,jeżdziłem kilka razy takim z tym własnie silnikiem i jest to najlepszy benzyniak w tym aucie,dynamika dobra i spalanie nie duże (po mieście brał około 7.5-8l pb). Dodatkowo ten z Twojego linku bardzo dobrze wyposażony (ABS,klima,kubełki z bocznymi poduchami) no i zapomniałem dodać że Punto wbrew pozorom nie jest takie małe,bagażnik ma choćby bardzo pojemny.
TFSI
Stały forumowicz
 
Posty: 2214
Auto: Alfa Romeo 156
Silnik: 1.9JTD 115km
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

22 Lip 2015, 09:08

Dość fajne polo, ale 60 KM. A znalazłem dość ciekawą propozycję. Golf 3 z rocznym gazem, klima, abs, 2 kpl opon za 4000 zł. W fajnym stanie, nie ma dziur w podłodze. Tylko jest małe miejsce ze rdzą na nadkolu i pod lakierem na jednych drzwiach. Dzwonilem do gościa i mówił, że jest on OK. Nie mogę go dodać, bo nie mogę wkleić tu linku, bo jestem na telefonie. To jest golf 3 w bytomiu za 4000 zł wersja joker, on jest na olxie.
To jest ten:
[link do oferty na Olx wygasł]
szymon230397
Początkujący
 
Posty: 111
Prawo jazdy: 10 06 2015
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Opel Astra GTC
Silnik: 1.9
Paliwo: Diesel
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

22 Lip 2015, 19:33

No dość dobrze się prezentuje tylko takie pytanie koleś ma to auto od lipca 2014r czy auto od tego czasu jest w kraju i w tym momencie miało już dwóch właścicieli? Poza tym przebieg autentyczny (napis total przy przebiegu) i sporo części wymienionych. Ja bym jechał oglądać tylko pytaj o to co mówiłem na początku od kiedy go dokładnie ma i dlaczego sprzedaje bo to też może być ważne.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Bezpieczeństwo pieszego na drodze
    Według statystyk, w 2012 roku doszło do 10 309 wypadków z udziałem pieszych, w wypadkach tych zginęło 1 167 osób, a rannych zostało 9 945 osób. Wypadki z udziałem pieszych stanowią prawie 33% wszystkich ...

23 Lip 2015, 00:33

Barol napisał(a):No dość dobrze się prezentuje tylko takie pytanie koleś ma to auto od lipca 2014r czy auto od tego czasu jest w kraju i w tym momencie miało już dwóch właścicieli? Poza tym przebieg autentyczny (napis total przy przebiegu) i sporo części wymienionych. Ja bym jechał oglądać tylko pytaj o to co mówiłem na początku od kiedy go dokładnie ma i dlaczego sprzedaje bo to też może być ważne.

Już do niego dzwoniłem wczoraj. Gość mówił, że jest w dobrym stanie ten samochód. Tylko jest miejsce na nadkolu, na którym pokazała się rdza, ale nie ma dziury, bo zaproponował mi, że wyśle mi zdjęcia tego, widziałem to strasznie jakoś nie wygląda. I mówił, że pod lakierem na jednych drzwiach jest wrzodek taki mały. A podłoga, reszta nadwozia i progi bez śladów korozji. Ma on jedno przerysowanie i takie tak jakby wypłowienie lakieru w 2 mijescach, ale trudno.
Mówił, że jest zamontowany gaz ze średniej półki i to jest podobno 2 genereacja.
Wysłał mi zdjęcia wewnątrz samochodu i nie wygląda, żeby był poniszczony. Zadbany mi się wydaje jest.
Jutro go jadę oglądać po południu. Powiedziałem gościowi, żeby mi go zarezerwował.
Ale muszę się popytać o to czemu sprzedaje i ile nim jezdzi.
szymon230397
Początkujący
 
Posty: 111
Prawo jazdy: 10 06 2015
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Opel Astra GTC
Silnik: 1.9
Paliwo: Diesel
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

23 Lip 2015, 11:43

Barol napisał(a):tylko pytaj o to co mówiłem na początku od kiedy go dokładnie ma i dlaczego sprzedaje bo to też może być ważne.



Dzwoniłem przed chwilą do tego kolesia. Pytałem się go od kiedy go ma, gościu mówił że ma go od roku, bo kupił go od gościa, który jezdził na benzynie i ten koleś, który go sprzedaje teraz- obecny właściciel założył gaz od razu po zakupie. Mówił, że średnio spala 9,5 litrów gazu. Gość go sprzedaje, ponieważ potrzebuje większe auto, które juz kupił i teraz pozostała mu sprzedaż golfa, bo nie potrzebuje tylu samochodów, a on był za mały dla niego. Umówiłem się z nim, że będe koło godziny 16.30. Trzymajcie kciuki, żeby okazał się wart swojej ceny i spodobał mi się :D .
szymon230397
Początkujący
 
Posty: 111
Prawo jazdy: 10 06 2015
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Opel Astra GTC
Silnik: 1.9
Paliwo: Diesel
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

23 Lip 2015, 18:37

No i co tam?
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

24 Lip 2015, 14:06

Barol napisał(a):No i co tam?

Za chwilę wyjeżdżam, będe tam gdzieś tak na 17, to tak koło 20 będe w domu.
I wtedy napiszę czy wróciłem z autem czy bez :). A gdzie najczęściej golfy gniją, żebym mógł te miejsca szczególnie sprawdzić, na nadwoziu i podwoziu ?
szymon230397
Początkujący
 
Posty: 111
Prawo jazdy: 10 06 2015
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Opel Astra GTC
Silnik: 1.9
Paliwo: Diesel
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

24 Lip 2015, 14:41

Drzwi, ale pod listwami, doły również. Progi, nadkola. Zobacz na tylną klapę.
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

25 Lip 2015, 08:10

Najszybciej leci tylna klapa,progi,doły przednich błotników przy początku progu.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

26 Lip 2015, 13:41

Przyjechałem w piątek o 22 do domu, a wczoraj nie miałem czasu wejść na kompa. Więc dopiero dzisiaj piszę co udało mi się załatwić. Kupiłem go :yes: .
Gdy przyjechałem, to aż się nawet zdziwiłem, bo wyglądał lepiej niż na zdjęciach :). Pooglądałem go z tatą, na jednym przednim nadkolu jest rdza, taki mały wrzodek pod lakierem. Jedno nadkole przy przednim kole jest troche pordzewiałe przy progu, ale nie ma dziury na szczęście. Pózniej pojechalismy na stację diagnostyczną. Tam gościu posprawdzał zawieszenie, hamulce i patrzyliśmy od dołu, czy nie jest pordzewiały. Podłoga jest zdrowa, tylko, na początku progów, przy przednich kołach jest trochę rdzy. Trzeba wymienić, przewody hamulcowe i łączniki stabilizatora w nim. Gościu mi dodał do kompletu koła zimowe z oponami wydaje mi się że w bardzo dobrym stanie, 3 kołpaki :naughty: , radia, które nie mieści się w otwór, po wyciągnięciu oryginalnego radia :mrgreen: , dojazdówke. Dogadałem się z gościem, że za 3800 zł z radiem. Mogę wysłać, wam zdjęcia, tylko podajcie mi jakąś strone do wrzucania zdjęć. Próbowałem na jakiejś stronie Toster i Imageshack. Ale na tosterze jedno zdjęcie mi się ładuje i nie chce załadować a na Image nie przychodzi mi link aktywacyjny.
szymon230397
Początkujący
 
Posty: 111
Prawo jazdy: 10 06 2015
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Opel Astra GTC
Silnik: 1.9
Paliwo: Diesel
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

26 Lip 2015, 14:36

Gratuluję zakupu :mrgreen:
Rozumiem, że zakupiony ten Golf z Bytomia? :)
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14071
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

26 Lip 2015, 15:30

Załóż swój temat tutaj, wrzuć zdjęcia i napisz coś o Golfie :)
samochody-ktore-pomoglismy-kupic-vf505.htm
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra