Auto zastępcze z OC sprawcy???????

Re: Auto zastępcze z OC sprawcy???????

04 Lip 2016, 10:00

gawronrob napisał(a):Te koszty nie są takie wielkie i zasadniczo pokrywwane są z ubezpieczenia OC sprawcy jeżeli dobrze to uzasadnisz

Warto pamiętać, że Rzecznik Finansowy konsekwentnie opowiada się za prawem poszkodowanych do auta zastępczego. Podążają za tym także wyroki Sądu Najwyższego dotyczące [link wygasł]
I tak np. z tych wyroków wynika, że poszkodowany ma prawo do auta zastępczego, nawet jeśli w okolicy jego zamieszkania jest rozbudowana komunikacja miejska lub kiedy poszkodowany nie prowadzi działalności gospodarczej.

Zatem nie trzeba udowadniać, że auto jest nam rzeczywiście niezbędne do przeżycia, byśmy mieli do niego prawo. Ważniejsze jest zwrócenie uwagi na to, jakie auto wynajmujemy i skąd - powinno być podobnej klasy do tego, które zostało uszkodzone w wypadku i ceny w wybranej przez nas wypożyczalni nie powinny być znacząco wyższe od przeciętnie obowiązujących w danym mieście.
Porównywarka OC i AC Ubea.pl - znajdujemy najtańsze OC oraz AC dopasowane do Ciebie
Ubea
Początkujący

Miejscowość: Wrocław
Auto: Opel Astra
Paliwo: Benzyna

10 Sie 2016, 14:43

Też niewiele wiedziałem dopóki nie natrafiłem na Rentxcar, gdzie bardzo miła obsługa wszystko mi wyjaśniła i pomogła w trudnej chwili. Zdecydowałem się na ich pomoc ze względu na polecenie przez przyjaciela, który kiedyś korzystał z ich usług po wypadku, kiedy potrzebował [reklama] samochodu zastępczego z OC sprawcy[/url]. Wszystko odbyło się bez najmniejszych problemów, przyjechali i przywieźli auto oraz zholowali skasowany. Dostał samochód w świetnym stanie i nie musiał się o nic martwić, bo ich firma współpracuje z prawnikami, którzy od lat specjalizują się w tego typu przypadkach. Radzę się nie zastanawiać tylko koniecznie dzwonić do nich i niczym się nie martwić!
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 08 Wrz 2016, 09:17, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Reklama
karool123
Obserwowany

Auto: Audi A4

12 Sie 2016, 17:11

Ja z własnego doświadczenia mogę polecić dobrą firmę która oferuje samochody zastępcze z oc na terenie Warszawy. Firma nazywa się [reklama] Posiadają fajne auta i bardzo przyjemną obsługę. Rónież ktoś mi ją polecił wcześniej.
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 08 Wrz 2016, 09:14, edytowano w sumie 1 raz
Marcin8216
Obserwowany

Prawo jazdy od: 03 04 1998
Przebieg/rok: 29tys. km
Auto: skoda fabia
Silnik: 1.9 TDI
Paliwo: Diesel
Typ: MPV
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

07 Wrz 2016, 15:17

Ja korzystałem z pomocy firmy [reklama] - W ogóle nie zajmowałem się niczym, powiedziałem tylko co potrzebuje i pyk myk i załatwili wszystko za mnie, oczywiście z OC sprawcy wypadku ma się rozumieć. Mogę ich polecić z całego serca
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 08 Wrz 2016, 09:18, edytowano w sumie 1 raz
piegus
Początkujący

Auto: fiat
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Niebezpieczne mrozy, śnieg i oblodzone drogi Niebezpieczne mrozy, śnieg i oblodzone drogi
    Nowy Rok przywitał kierowców bardzo niskimi temperaturami i mrożącym wiatrem, a teraz sypnęło śniegiem. W takich warunkach jazda samochodem bywa bardzo niebezpieczna.
    Brak snu to jak nadmiar alkoholu u kierowcy Brak snu to jak nadmiar alkoholu u kierowcy
    Powodów zmęczenia i niewyspania może być wiele, przede wszystkim jednak to brak odpowiedniej ilości snu. Zachowania zaspanej osoby za kierownicą są równie niebezpieczne jak tej kierującej pojazdem pod wpływem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006