Autoborzym- opinie.

Autoborzym- opinie.

19 Cze 2014, 10:19

Trochę z innej bajki, przeglądając otomoto natrafiłem na handlarza który sprzedaje zbyt tanie samochody pod takim mailem woz777 @ interia . pl
sprzedawca autoborzym.

Ktoś zna tego Pana? Straszny lichwiarz czy okazja?
tomasz771
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 04 04 1985
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Nie mam

Re: Autoborzym- opinie.

26 Cze 2014, 02:19

witaj...nic na jego temat nigdzie nie ma, na maila nie odpowiada a telefon jest nieprawidłowy, jak coś się dowiesz to daj info.
pozdr Sławek
sblaziak
Obserwowany

Prawo jazdy od: 03 01 1974
Auto: bmw e39
Silnik: 2.0 diesel 136km
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

26 Cze 2014, 11:10

Witam koledzy;
Ja również próbowałem kupić u tego Pana ( woz777 @ interia . pl ) samochód:
Volkswagen Transporter T5 Caravelle
2007r, 107tys Km za 18500zł
Znalazłem tą samą ofertyę na Gradka.pl ze stycznia za 15200zł - link poniżej
[link wygasł]
Telefon nie odpowiada lecz na email odpowiedział szybko:
Nie właściciel tego emaila lecz niejeki FIN S-Pankki Oy office@s-pankki-oy.com podpisany jako Aknes Mäkinen>
Dokładny opis to co mi posłał:
"Witaj, Po pierwsze , przepraszam za błędy gramatyczne , nie mówię po polsku , używam tłumacza . Jeśli to możliwe , proszę mi odpowiedzieć w języku fińskim i angielskim .
Jak już zapewne zauważylipojazd ma niską cenę , to dlatego, że to na podstawie umowy leasingu w naszej firmie S- Pankki Oy ( z Finlandii ) , alewłaściciel nie był w stanie zapłacić swoich miesięcznych rat do naszej firmy , więc odebrał posiadanie pojazdu.
Teraz możemy go sprzedać za cenę wymienionych , w celu odzyskania pozostałego wypłaty umowy leasingu i jest tocena ostateczna pojazdu i nie ma innych zobowiązań ( należności) lub ukryte podatki do naszej firmy .
Powinieneś wiedzieć, żesamochód został zarejestrowany w Polsce i ma wszystkie dokumenty w języku polskim , dlatego sprzedajemy pojazd z powrotem w Polsce . Pojazd jest w doskonałym stanie i poszukuje pracy , bez żadnych wad ukrytych , nie uczestniczących w wypadkach , dokładnie tak, jak widać to na załączonych zdjęciach.
Nasza firma oferuje Państwu wszystkie dokumenty wymagane do rejestracji i 6 miesięcy gwarancji obowiązuje w każdym autoryzowanym serwisie z Polski .
Pojazd znajduje się na nasz adres poniżej w Finlandii , ale mamy własne logistyka i oferują bardzo atrakcyjne usługi dostawy w rozsądnych cenach ( tylko paliwa i opłat trasa ) . Jeśli nadal jesteś zainteresowany , prosimy o przesłanie dokładnej lokalizacji (kod pocztowy , miasto , a nawet swoją ulicę, jeśli to możliwe) , aby dać dokładną kwotę trzeba zapłacić za dostawy.
Dziękuję.
Aknes Mäkinen"

Odpisałem w J.Angielskim, że jestem zainteresowany w 100% i poprosiłem o nr VIN w celu sprawdzenia oraz jaki jest koszt przywiezienia auta do Polski???
W kolejnej wiadomości otrzymałem nr VIN: WV2ZZZ7HZ8H008550 który jest oczywiście fałszywy, gdyż każdy kupujący powinien wiedzieć, że 10 cyfra VIN jest rokiem produkcji samochodu. Chciał sprzedać mi auto z 2007r a cyfra VIN jest 8 czyli 2008r
Dodatkowo zaproponował kupno tego samochodu przez Allegro gdyż jest to pewne dla niego i dla mnie. Udzielił mi informacji, że zamówię go w Allegro i wpłacę tam pieniądze które będą czekały na PayU aż potwierdzę że samochód jest ok i kupełem. Wtedy PayU przeleje mu poeniądze.
Jeżeli dobrze prześledzicie WARUNKI PayU to jest tam napisane:
Wpłata na saldo PayU sprzedającego odbywa się natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku Operatora. Informację o dokonanej wpłacie otrzymuje zarówno kupujący jak i sprzedający.
Przekazanie kwoty na konto bankowe następuje najpóźniej do końca następnego dnia roboczego od zlecenia wypłaty.

Poprosiłem jeszcze o zdjęcia samochodu wraz z nr VIN o dużej rozdzielczości, żeby się upewnić czy to jest faktycznie oszustwo. Lecz do dnia dzisiejszego już się nie odezwał.
UWAGA!!! Na Pana woz777 @ interia . pl
oraz S-Pankki Oy office@s-pankki-oy.com
który podaje się za
Aknes Mäkinen
S-Pankki
Jäämerentie 8.99600, Sodankylä, Suomi
T / F: +358 942 450 081
ddark
Obserwowany

Auto: Maserati Gran Turismo
Silnik: 4.2 V8 405KM

29 Cze 2014, 14:23

woz777@interia.pl to sciema :) ja równiez chcialem kupic u niego dacie duster i dostalem te sama odpowiedz co kolega powyzej. Zglosilem do otomoto i jak widac skasowali wszystkie jego ogloszenia :) toczylem przez pewien czas rozmowe z Tym panem(panami) ale sie okazalo ze bylem zbyt dociekliwy bo napisali mi ze samochod sprzedany :) a teraz ciekawostka, mail pierwszy idzie z innego adresu a potem korespondencja juz na inny adres idzie, poza tym korzystaja z TOR-a (mozna to sporawdzic w naglowkach wiadomosci) kazdy mail szedl z innego adresu, żaden z nich nie byl z Finlandii :)
tweedlemb
Obserwowany

Prawo jazdy od: 26 02 1996
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Skoda Fabia
Silnik: 1.3 75KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    NIGHT POWER 2015 – Edycja limitowana – JET CAR SHOW! / relacja NIGHT POWER 2015 – Edycja limitowana – JET CAR SHOW! / relacja
    Wyścigi, wyścigi i już po wyścigach Sobota na lotnisku w Dajtkach pod Olsztynem była naprawdę niesamowita. Mogliśmy zobaczyć przejazdy odrzutowego samochodu Dragstera JET CAR o nazwie "Predator". Dragster ten osiąga moc około ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006