Automat miasto do 30 tyś zł

Re: automat miasto do 30 tyś zł

30 Paź 2016, 18:55

jeżeli chodzi o priusa to zwyczajnie wygląd nie przypada mi do gustu ale zainteresowałem sie tematem hybryd i ten civic z silnikiem 1.3 do miasta chyba się będzie nadawał zawieszenie też ma wygodniejsze niż civic hatchback. Do bezstopniowej skrzyni CVT też mogę się przyzwyczaić pozostaje tylko kwestia żywotności tej baterii bo samochody te mają już 7 lat a koszt wymiany to kilka tysięcy .
lukasz050
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 25 01 2015
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: nie mam

Re: automat miasto do 30 tyś zł

30 Paź 2016, 20:30

Wymiana baterii w hybrydach to jednostki w skali setek tysięcy egzemplarzy. Np. pierwsze 20 letnie Priusy jeżdżą na oryginalnych.
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 44
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy od: 05 05 2008
Auto: Lexus IS 200
Silnik: 2,0 R6 155KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Auto terenowe - początki - wyposażenie na bezdroża Auto terenowe - początki - wyposażenie na bezdroża
    Jadąc w teren musimy pamiętać, że to nie zwykła przejażdżka z miasta A do miasta B drogą krajową nr X... W związku z tym - również wyposażenie naszego samochodu musimy dostosować do sytuacji w jakich możemy się znaleźć ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006