Automat miasto do 30 tyś zł

Re: automat miasto do 30 tyś zł

30 Paź 2016, 18:55

jeżeli chodzi o priusa to zwyczajnie wygląd nie przypada mi do gustu ale zainteresowałem sie tematem hybryd i ten civic z silnikiem 1.3 do miasta chyba się będzie nadawał zawieszenie też ma wygodniejsze niż civic hatchback. Do bezstopniowej skrzyni CVT też mogę się przyzwyczaić pozostaje tylko kwestia żywotności tej baterii bo samochody te mają już 7 lat a koszt wymiany to kilka tysięcy .
lukasz050
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 25 01 2015
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: nie mam

Re: automat miasto do 30 tyś zł

30 Paź 2016, 20:30

Wymiana baterii w hybrydach to jednostki w skali setek tysięcy egzemplarzy. Np. pierwsze 20 letnie Priusy jeżdżą na oryginalnych.
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 57
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy od: 05 05 2008
Auto: Lexus IS 200
Silnik: 2,0 R6 155KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą
    Sezon wycieczek na wędrówki górskie trwa. Wielu turystów pokonuje autem setki kilometrów, aby dojechać do celu. Droga często jest bardzo wymagająca, głównie ze względu na liczne ostre zakręty, ...
    Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach
    Niemal połowa kierowców deklaruje, że jednorazowo pokonuje nie więcej niż 10 km, a co trzeci przejeżdża dziennie do 20 km. Zaledwie 9 proc. badanych twierdzi, że ten dystans w ich przypadku jest dłuższy niż 30 km. Co czwarty ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili