Autoryzowany serwis Suzuki w Warszawie

16 Gru 2010, 18:31

Witam,

Właśnie kupiłam Suzuki SX4 i zastanawiam się, który autoryzowany serwis Suzuki w Warszawie polecacie? Będę bardzo wdzięczna za sugestie, bo jest to mój pierwszy kontakt z tą marką. Skoro już muszę płacić haracz w postaci przeglądów gwarancyjnych, to wolałabym je robić w poleconym miejscu.
Pozdrawiam,
aga
zgaga81
Nowicjusz
 
Posty: 33
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 13 03 1998
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Skoda Superb
Silnik: 1,8 TSI
Paliwo: Benzyna
Typ: Liftback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2016

17 Sty 2011, 12:42

Przede wszystkim trzymaj się z dala od zakładu przy Uczniowskiej 34! Oddałem tam swoje autko z uszkodzeniem, które - według zgodnych opinii bardziej doświadczonych niż ja - powinno dać się naprawić w ciągu 2-3 tygodni. A im to zajęło ponad 2 miesiące! Bo a to jeden element naprawili, ale niechcący zepsuli drugi, a to jakąś część zamienną sprowadzali, sprowadzali i sprowadzić nie mogli (autoryzowany serwis!)... A gdy mi wreszcie samochód oddali, to okazało się, że deszcz dostawał się do środka, więc - znowu naprawa! Tyle tylko, że mają uprzejmy personel, ale niestety samą tylko uprzejmością samochodu nie naprawisz.
Natomiast jeśli chodzi o zakład przy Krasnobrodzkiej - na razie nie narzekam.
- Proszę opisać pracę silnika. - Można własnymi słowami? - Można. - Brum, brum, brum, brum...
zielonolistny
Nowicjusz
 
Posty: 31
Miejscowość: Wawa

17 Sty 2011, 14:40

Dzięki! Ja kupiłam auto na Malowniczej ale już mnie zdążyli wkurzyć, więc chyba będę jeździła do Skaczkowskiego...?
Pozdrawiam i życzę samych szerokich dróg z Suzuki!;)
zgaga81
Nowicjusz
 
Posty: 33
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 13 03 1998
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Skoda Superb
Silnik: 1,8 TSI
Paliwo: Benzyna
Typ: Liftback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2016

18 Sty 2011, 10:31

O tym Skaczkowskim nawet nie wiedziałem. Dopiero teraz znalazłem go przez Google. Wiesz o nim coś dobrego albo coś złego? Bo jak coś dobrego - to może i ja bym się na niego przerzucił...
zielonolistny
Nowicjusz
 
Posty: 31
Miejscowość: Wawa

18 Sty 2011, 10:39

Niestety jeszcze nic nie wiem, bo auto mam od miesiąca i jeszcze nie korzystałam z serwisu...
zgaga81
Nowicjusz
 
Posty: 33
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 13 03 1998
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Skoda Superb
Silnik: 1,8 TSI
Paliwo: Benzyna
Typ: Liftback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2016

18 Sty 2011, 12:38

No to mi termin kolejnego przeglądu gwarancyjnego wypada na czerwiec. Może właśnie na tego Skaczkowskiego się zdecyduję? Jeśli tak - to opowiem swoje wrażenia :)

Swoją drogą to ja mam nadzieję, że takie serwisy są świadome, iż klient może opisać ich w internecie i w zależności od tego, co napisze, przysporzy im 10 klientów, albo... odstraszy 10 klientów. A może nie 10, tylko 100? Ale niechby tylko 10 - to już dla takiego serwisu za sam tylko przegląd to będzie kwestia wielu tysięcy złotych więcej lub mniej...
zielonolistny
Nowicjusz
 
Posty: 31
Miejscowość: Wawa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...

18 Sty 2011, 14:24

Obawiam się, że to tak nie działa. Przeciętny klient pojedzie albo tam gdzie kupił, albo tam gdzie ma najbliżej... Niestety jeszcze bardzo daleko nam do bycia społeczeństwem świadomego konsumenta.
Ja tymczasem jadę na Malowniczą, bo muszę zrobić ten przegląd już, a tylko tam mogłam się umówić. Następne jednak zrobię po starannym wyborze miejsca.
Pozdrawiam i miłego dnia.
zgaga81
Nowicjusz
 
Posty: 33
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 13 03 1998
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Skoda Superb
Silnik: 1,8 TSI
Paliwo: Benzyna
Typ: Liftback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2016

19 Sty 2011, 14:14

O punkcie na Oczapowskiego na razie nie znalazłem nic.
O punkcie w Morach znalazłem dwie pozytywne opinie:
http://www.lista.e-sieci.pl/place55095, ... ealer.html
i jedną negatywną
http://www.lista.e-sieci.pl/place55097, ... ealer.html
czyli w sumie - trudno powiedzieć. Tym bardziej, że te dwie pozytywne opinie mogli sami o sobie napisać, albo - tę negatywną mógł złośliwie napisać ktoś z konkurencji. Albo jedno i drugie :)
zielonolistny
Nowicjusz
 
Posty: 31
Miejscowość: Wawa

29 Lip 2014, 20:42

hej, jak tam wrażenia po kilku latach serwisowania?
Dajcie znać, bo teraz to ja szukam kogoś odpowiedzialnego.
Moje auto już jest po gwarancji (ma 3 lata) i serwisowałam w Markach w AutoTest.
Nawet w porządku, ale dla mnie to całodzienna wyprawa i nie opłaca mi się wynajmowanie auta zastępczego. Słyszeliście coś o nowym serwisie w Al. Krakowskiej?
Mam tu najbliżej. Proszę o opinię.
re_
Nowicjusz
 
Posty: 3
Miejscowość: warszawa

12 Paź 2016, 13:31

Witam serdecznie,

ja swoje poprzednie suzuki serwisowałem w AutoTeście w Markach i było w porządku, a właściwie to normalnie, złego słowa nie mogę powiedzieć, ale niczym ponad standard się nie wybili, w końcu to serwis, zrobili co mieli zrobić i tyle. Teraz chyba do nich wrócę, bo planuję zakup drugiego auta (Vitara/S-croos), ale to jeszcze do rozważenia.
pazikkarol
Nowicjusz
 
Posty: 12
Prawo jazdy: 01 06 2005
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Mazda 6
Silnik: 2.5
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

12 Paź 2016, 13:54

pazikkarol napisał(a):ja swoje poprzednie suzuki serwisowałem w AutoTeście w Markach

Ja tam serwisuję swojego lancera i też nie mam zastrzeżeń- tylko, że na razie jedynie olej i filtry są wymieniane
-także i nie za bardzo mieli się czym wykazać :mrgreen:
Oprócz aut w stopce, wiem co nieco jeszcze na temat Pandy III, Lancera IX, Vitary 1,6 i Outlandera 2.0
yeti65
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3677
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Dobre Miasto
Prawo jazdy: 29 11 1984
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Duster , Tucson 2.0D 4x4
Silnik: 1.0 100KM 2.0D 112KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Manualna

20 Lis 2016, 13:32

Póki co wybieram salon suzuki bińkowskiego w Radomiu na ul Chrobrego 22 bo nie naciągają na ukryte koszty. Kilka razy miałam nieprzyjemność zapłacić znacznie więcej ( skoro kobieta-klient to zawsze mechanik może coś nawymyślać) a u nich płacę rozsądne ceny np ostatnio za usterkę ze świecą zapłonową czy przy wymianie opon na zimowe. Jedni z lepszych w Radomiu.
Alicja3
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Suzuki