Autoszyby

Autoszyby

13 Maj 2009, 18:03

Mam niestety do wymiany przednią szybę. Dzwoniłem po kilkunastu serwisach, sporo się dowiedziałem przy okazji. Mam jednak takie jedno pytanko: co sądzicie o marce [reklama] i jej produktach(szybach)? Słyszałem, że jest to jakaś tańsza firma, tańsza marka(pomijając cenę/marżę w warsztacie), ale czy przez to jest gorsza? Nie mam żadnego pojęcia o autoszybach i dlatego o to pytam. Czy trzeba kupować markową szybę, czy można sobie pozwolić na taki tańszy zamiennik? Ktoś jest w stanie mi pomóc? Proszę o szybką odpowiedź. Z góry dzięki za pomoc! Pozdrawiam!
TDI.SUBARU
Początkujący

Re: Autoszyby

17 Lis 2014, 10:19

Podbijam pytanie - korzystał ktoś z usług [reklama]? Wiem że mają atrakcyjne ceny za naprawę i wymianę, ale jak stoją z jakością wykonania i obsługi?
marenowacki
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 0- 0-2000
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Ford Mondeo
Typ: Kombi
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana
    Wszechstronny SUV marki Dacia przybiera nową szatę miejskiego stylu. Dzięki starannie dobranym elementom wystroju zewnętrznego Duster Blackshadow nie pozostanie niezauważony. Wyróżnia go między innymi krata wlotu powietrza ...
    Golf GTI Clubsport - jubileuszowa wersja na 40. urodziny Golf GTI Clubsport - jubileuszowa wersja na 40. urodziny
    Bardzo mocny, bardzo szybki i bardzo bogato wyposażony Golf GTI Clubsport debiutuje w polskich salonach. Specjalna wersja Golfa GTI nawiązuje do jubileuszowych edycji tego modelu, które Volkswagen prezentował przy ...

• Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili