Autoszyby

Autoszyby

13 Maj 2009, 18:03

Mam niestety do wymiany przednią szybę. Dzwoniłem po kilkunastu serwisach, sporo się dowiedziałem przy okazji. Mam jednak takie jedno pytanko: co sądzicie o marce [reklama] i jej produktach(szybach)? Słyszałem, że jest to jakaś tańsza firma, tańsza marka(pomijając cenę/marżę w warsztacie), ale czy przez to jest gorsza? Nie mam żadnego pojęcia o autoszybach i dlatego o to pytam. Czy trzeba kupować markową szybę, czy można sobie pozwolić na taki tańszy zamiennik? Ktoś jest w stanie mi pomóc? Proszę o szybką odpowiedź. Z góry dzięki za pomoc! Pozdrawiam!
TDI.SUBARU
Początkujący

Re: Autoszyby

17 Lis 2014, 10:19

Podbijam pytanie - korzystał ktoś z usług [reklama]? Wiem że mają atrakcyjne ceny za naprawę i wymianę, ale jak stoją z jakością wykonania i obsługi?
marenowacki
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 0- 0-2000
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Ford Mondeo
Typ: Kombi
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa jakość aut poflotowych * Nowa jakość aut poflotowych *
    Zmienia się rynek aut poflotowych i poleasingowych. I są to widoczne zmiany na lepsze. Coraz łatwiej znaleźć wśród takich aut oferty atrakcyjne pod każdym względem. Jeszcze nie tak dawno oferta samochodów pokontraktowych ...
    Drogo, szybko i luksusowo - zestawienie wyjątkowych coupe! Drogo, szybko i luksusowo - zestawienie wyjątkowych coupe!
    Tendencje wzrostowe w segmencie samochodów premium są mocno widoczne na rynku polskim od dobrych kilku lat. Sprzedaż rośnie systematycznie, dzięki czemu według danych pochodzących z raportu PZPM, w roku 2015 auta luksusowe ...

• Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006