Aux opel vectra b

Aux opel vectra b

19 Lis 2015, 17:41

Cześć. Mam problem z moim radiem, a mianowicie rozwaliłem wejście aux i nie mogę słuchać już muzyki z kabla. Ktoś może powiedzieć "To słuchaj przez usb, lub kartę sd." Więc z góry mówie, że dźwięk z kabla miał najlepszą jakość dźwiękową (Bassy,vocale itd) Jak podłączyłem usb i moją mp4, lub telefon jakość była średnia. Bass był strasznie wytłumiony i zamiast ciepłego uderzenia miałem głuche stukanie. Spróbowałem więc wsadzić kartę i nic się nie zmieniło, to samo co na usb. Co może być tego przyczyną? Proszę o pomoc
Lipeek
Obserwowany

Auto: Opel Vectra b
Rok produkcji: 2000

Re: Aux opel vectra b

16 Gru 2015, 14:54

Lipeek napisał(a):rozwaliłem wejście aux i nie mogę słuchać już muzyki z kabla
To może trzeba je naprawić? Co konkretnie w nim rozwaliłeś?
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3295
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Prawnuk Sir Ernesta Shackletona podbija Antarktydę Hyundaiem Santa Fe Prawnuk Sir Ernesta Shackletona podbija Antarktydę Hyundaiem Santa Fe
    Hyundai Santa Fe, wyposażony w silnik Diesel 2.2l, stał się bohaterem pierwszej samochodowej wyprawy przez Antarktydę. Za kierownicą samochodu, biorącego udział w tym historycznym wydarzeniu, zasiadł Patrick Bergel – ...
    [C] Mazda 3 I 2,0 / Lancer VIII 1,8 / Jetta A5 2,0 FSI / S40 II 2,0 [C] Mazda 3 I 2,0 / Lancer VIII 1,8 / Jetta A5 2,0 FSI / S40 II 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - sedan segmentu C - silnik benzynowy o mocy ok. 150KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2007r. Wytypowane modele do zestawienia: - Mazda 3 I 2,0 - 150KM - Mitsubishi Lancer ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Energy - Monster Truck na Pit Party, 3
      Trial Lędziny 2014 czerwiec
      WST 1/4 MILI - Dajtki
      Przygotowanie silnika do testów, Centrum Testowania Silników Audi w Neckarsulm