Backmasking.Wierzycie w to ??

Backmasking.Wierzycie w to ??

04 Sty 2009, 02:06

PIOTR "MAGIK" ŁUSZCZ
Członek zespołu Kaliber 44 PIOTR "MAGIK" ŁUSZCZ, był jednym z najwiekszych przedstawicieli polskiego hip-hopu. Nie mam zamiaru nikogo zanudzać jego biografią..może tylko troche o tym co o nim najważniejsze i na temat: "26 grudnia 2000r czyli tydzień po wypuszczeniu ostatniej płyty, wyskoczył z 9 piętra swego mieszkania... Około godziny 6.45 zmarł w katowickim szpitalu, pozostawiając żonę Justynę i trzyletniego syna, Filipa." Zadaję sobie pytanie, dlaczego wyskoczył z okna. Co mogło być przyczyną? To nie mógł być przypadek. Na różnych stronach możemy przeczytać co MOGŁO być przyczyną jego śmierci. Mówi się o problemach z WKU i schizofrenią.. Ale czy wiemy napewno? Nie.. Dla mnie to było jedną wielką zagadką. Do czasu.. Znając piosenkę "+ i -" moge zacząć temat backmaskingu..


Czym jest backmasking? To wykorzystywana głównie w muzyce metoda ukrywania wiadomości, możliwej do odczytania tylko przy wstecznym przesłuchaniu utworu.

Wystarczy przesłuchać tego, na przykładzie Magika:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3zsoCpF6Y1I[/youtube]

Dla nie wierzących proponuje ściągnięcie programu: AUDACITY i odsłuchanie samemu całości piosenki od tyłu...

Chciałam wyjaśnić związek śmierci Magika ze słowami które słyszymy we fragmencie odtwarzanego od tyłu utworu:


"Ja jeszcze wiem, pół minuty"


30 sekund, wiec moze to był czas spadania Magika, gdy wyskoczył z okna, ale to niemożliwe, ponieważ jest to niemożliwe, aby człowiek tyle czasu spadał z 9. piętra Druga hipoteza była taka, że 30 sekund symbolizuje 30 minut, w czasie których Magik umierał. Wyskoczył z okna o 6.15, zmarł o 6.45 w szpitalu. Możliwe, ale nie do końca. utwor trwa 4:55"boze moj tylko nie mow mi, ze ja jestem..." pada 1:26 przed koncem utworu co od tyłu oznacza: "ja jeszcze wiem, pół minuty..."lekarz mowi Magikowi, ogłaszając wynik badania w utworze: "jest to minus", słowo "minus" wypowiada 56 sekund przed koncem piosenki 1:26=86 sekund 86-56=30!!!! - tajemnicze pół minuty, które oznacza czas do momentu, w którym Magik dowiaduje się, że nie jest zarażony AIDS??!!"Jeszcze cztery"- Proponuję zwrócić uwagę, że utwór był wydany w 1996r..JESZCZE CZTERY..? Cztery lata później popełnił samobójstwo..

Bardziej kontrowersyjne jest "Jeszcze cztery", tak jakby Magik sam zaplanował swoją śmierć. Wygląda to na plan, albo podświadomie wiemy co mamy zamiar zrobic w przyszłości. To dalej pozostaje nie wyjaśnioną zagadką..Backmasking można też zrobić. Niektóre gwiazdy muzyki tak robiły, ale wyszło że to nie prawda. w "+ i -" naprawde jest backmasking.

Britney Spears(nie wiadomo) w jednej piosence ma coś w stylu: prześpij sie ze mną, nie jestem zbyt młoda... coś takiego..

Led Zepplin (prawda) w stairway to heaven puszczanym od tyłu słyszymy treści satanistyczne..Przykładów jest wiele...

zrodlo:Focus.pl

MNA AZ WSTRZASNELO :)
Myslicie ze to przekret czy Magik naprawde to zaplanował ??
marcin94
Aktywny
 
Posty: 394
Rejestracja: 29 Gru 2008, 17:56
Auto: a8

Re: Backmasking.Wierzycie w to ??

04 Sty 2009, 19:15

Moim zdaniem taka sensacja pudelkowa, żeby ludzie zaczęli wchodzić i się podniecać.

PJD i tyle.. Nie ma co rozmyślac.
<b>don't stop tryin'
one day you
you will flyin'
qki007
Stały forumowicz
 
Posty: 1054
Zdjęcia: 9
Rejestracja: 15 Lis 2008, 21:53
Miejscowość: Zamość
 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Lexus LS - ponad 2500 bieżących udoskonaleń Lexus LS - ponad 2500 bieżących udoskonaleń
  Od premiery w roku 2006, dotychczasowa generacja LS przeszła ponad 2500 bieżących udoskonaleń, zaś najnowszy LS dodaje do tego kolejne 3000 zmian, a wśród nowych elementów oraz innowacji technicznych znalazły ...
  Opel ADAM Rally Cup gotowy do międzynarodowych rajdów Opel ADAM Rally Cup gotowy do międzynarodowych rajdów
  W listopadzie 2012 r., wraz z modelem ADAM "Cup", Opel powrócił do sportu samochodowego. Międzynarodowy Salon Samochodowy w Genewie będzie okazją do prezentacji kolejnego osiągnięcia firmy: jest to nowa studyjna wersja ...

  • Warto przeczytać
  • BMW X6 z tyłu
   Migomaty - urządzenia do spawania elektrodą w osłonie gazów obojętnych
   Chevrolet Corvette 4x4, VTG Team, tył
   Master Truck