Badanie rynku :)

badanie rynku :)

06 Lip 2010, 20:18

Witam! Jestem uczniem klasy III technikum i przydałoby się trochę kasy chociażby na auto które posiadam ;) Wpadłem na pomysł, że aby dorobić mógłbym się zająć tzw. detalingiem, tylko wiadomo nie w tak profesjonalny sposób jak to robią firmy które życzą sobie kilka tyś. za swoje usługi. U mnie byłoby taniej, ale z klasą ;) A wpadłem na tem pomysł gdy pucowałem, własne auto i koledzy podziwiali efekty pracy.
Pytanie... ile mógłbym sobie zażyczyć za takie mycie, nabłyszczanie karoserii oraz sprzątniecie i wypranie wnętrza?
Dodaję kilka fotek przed i po.

Image
Image
Image

Image
Image
Image

P.S Fotki ,,Po'' robione już po kilku dniach od woskowania karoserii...
micrak10
Nowicjusz

Miejscowość: skarland

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Prowadzenie samochodu pod wpływem stresu Prowadzenie samochodu pod wpływem stresu
    Prowadzenie samochodu to wieloaspektowe zadanie, wymagające koncentracji i spokoju. 1/3 kierowców przyznaje, że przynajmniej raz w tygodniu prowadzi auto pod wpływem stresu czy czując złość. Zdenerwowani kierowcy są ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili