Badanie rynku :)

badanie rynku :)

06 Lip 2010, 20:18

Witam! Jestem uczniem klasy III technikum i przydałoby się trochę kasy chociażby na auto które posiadam ;) Wpadłem na pomysł, że aby dorobić mógłbym się zająć tzw. detalingiem, tylko wiadomo nie w tak profesjonalny sposób jak to robią firmy które życzą sobie kilka tyś. za swoje usługi. U mnie byłoby taniej, ale z klasą ;) A wpadłem na tem pomysł gdy pucowałem, własne auto i koledzy podziwiali efekty pracy.
Pytanie... ile mógłbym sobie zażyczyć za takie mycie, nabłyszczanie karoserii oraz sprzątniecie i wypranie wnętrza?
Dodaję kilka fotek przed i po.

Image
Image
Image

Image
Image
Image

P.S Fotki ,,Po'' robione już po kilku dniach od woskowania karoserii...
micrak10
Nowicjusz

Miejscowość: skarland

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Hyundai Elantra - europejska premiera nowego modelu Hyundai Elantra - europejska premiera nowego modelu
    Podczas tragów motoryzacyjnych Motor Show 2016 w Poznaniu Hyundai zaprezentował całkowicie nowy model Hyundai Elantra. Była to pierwsza we współczesnej historii targów europejska premiera modelu, co sprawiło, ...
    Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora? Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora?
    Zima to najtrudniejsza pora roku dla naszego samochodu szczególnie jeżeli trzymamy go pod tzw. chmurką. Co zrobić jeżeli nie uda nam się uruchomić auta przy pomocy własnego źródła prądu jakim jest akumulator? ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Lexus LFA
      Wyrazów 01
      XX Miedzynarodowy Zlot Fanow Volkswagena
      Audi TT, LPG