Badanie techniczne auta na obcych numerach

Badanie techniczne auta na obcych numerach

08 Sty 2017, 10:48

Witam.
Mieszkam na stałe (mam pobyt stały za granicą) w jednym z państw UE, w Polsce tylko przebywam. Ponieważ w PL jeżdżę cały czas na obcych numerach samochodem zarejestrowanym za granicą, czy mogę także okresowe badania techniczne tego samochodu zrobić sobie w Polsce?
ArturF
Obserwowany

Prawo jazdy od: 18 06 1984
Auto: Daewoo

Re: Badanie techniczne auta na obcych numerach

08 Sty 2017, 18:49

ArturF napisał(a):Ponieważ w PL jeżdżę cały czas na obcych numerach samochodem zarejestrowanym za granicą, czy mogę także okresowe badania techniczne tego samochodu zrobić sobie w Polsce?
Nie masz zadnej mozliwości wykonac OBT/z wpisem do DR/pojazdu który jest zarejestrowany w innym państwie niz Polska... :(
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: VW JETTA
Silnik: 50KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czy obwodnice miast powinny być płatne? Czy obwodnice miast powinny być płatne?
    Czy płacenie za obwodnicę stawia pod znakiem zapytania sens jej istnienia? Przecież obwodnica ma za zadanie odciążenia centrum miasta. W przypadku jak będzie płatna to czy kierowcy nie wybiorą jednak przejazdu przez centrum.
    VW Amarok, pick-up klasy premium, z nową stylistyką VW Amarok, pick-up klasy premium, z nową stylistyką
    Pierwsze szkice zaprezentowane przez dział stylistyczny Volkswagen Samochody Użytkowe pokazują, w którą stronę zmierzają projektanci: Volkswagen Amarok ma być autem klasy premium wśród pick-upów swojego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili