Badanie techniczne auta na obcych numerach

Badanie techniczne auta na obcych numerach

08 Sty 2017, 10:48

Witam.
Mieszkam na stałe (mam pobyt stały za granicą) w jednym z państw UE, w Polsce tylko przebywam. Ponieważ w PL jeżdżę cały czas na obcych numerach samochodem zarejestrowanym za granicą, czy mogę także okresowe badania techniczne tego samochodu zrobić sobie w Polsce?
ArturF
Obserwowany

Prawo jazdy od: 18 06 1984
Auto: Daewoo

Re: Badanie techniczne auta na obcych numerach

08 Sty 2017, 18:49

ArturF napisał(a):Ponieważ w PL jeżdżę cały czas na obcych numerach samochodem zarejestrowanym za granicą, czy mogę także okresowe badania techniczne tego samochodu zrobić sobie w Polsce?
Nie masz zadnej mozliwości wykonac OBT/z wpisem do DR/pojazdu który jest zarejestrowany w innym państwie niz Polska... :(
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: VW JETTA
Silnik: 50KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Seat Leon III - oszałamiający design Seat Leon III - oszałamiający design
    "Dzięki swojemu dynamicznemu i pewnemu charakterowi, nowy SEAT Leon odnajduje należne mu miejsce. Ma zdecydowany wygląd”, mówi Alejandro Mesenero-Ramanos, szef zespołu projektantów SEAT-a. "Swoim wyglądem ...
    Nissan X-Trail - segment crossoverów Nissan X-Trail - segment crossoverów
    Nowy model łączy w sobie uznane tradycje Nissana w segmencie 4x4 z nowymi rozwiązaniami technicznymi czerpiącymi inspiracje z przełomowych crossoverów marki. Wynikiem tego połączenia jest samochód definiujący ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tofas
      ALT
      Dziewczyny
      Samochody przed startem, Wrak Race