Bagnet został zablokowany

Bagnet został zablokowany

19 Cze 2016, 22:41

Witam.
Dziś chciałem zobaczyć poziom oleju w silniku audi a4 b6 2.0 najpierw normalnie wyciągam, czyszczę i wsadzam z powrotem następnie pociągam za bagnet a on wychodzi z jakieś 10cm a reszta jest już zablokowana. Próbowałem go obracać w różnych pozycjach używając sily jednak on wychodzi tylko trochę. Nie mam pojęcia co zrobić z tym ponieważ spotkałem się z tym pierwszy raz, a nie chce żeby cos wyłamać, bo czytałem ze ponoć można złamać bagnet i nabawić się problemow :/

Pozdrawiam
Hansel
Obserwowany

Prawo jazdy od: 10 04 2011
Przebieg/rok: 14tys. km
Auto: audi a4 b6
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

Re: Bagnet został zablokowany

23 Cze 2016, 14:15

Jest problem rzeczywiście,być może pomoże odkręcenie mieszka bagnetu przy silniku i wtedy należy kombinować dalej.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

Re: Bagnet został zablokowany

24 Cze 2016, 08:38

Kolega dobrze radzi, a jeśli by ci wpadł kawałek bagnetu do środka, to też dziury w niebie nie będzie - w nowych autach, gdzie bagnety są z plastiku nieraz w miskach pływa już 2-3 końcówki bagnetów i nic się nie dzieje :)
Anjin
Aktywny

Auto: Peugeot
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

VERVA Street Racing - Top Gear Live / relacja VERVA Street Racing - Top Gear Live / relacja
    VERVA Street Racing wraz z polskim debiutem jednego z najpopularniejszych spektakli motoryzacyjnych na świecie Top Gear Live zelektryzowała niemal 60 tys. zgromadzonych na Stadionie Narodowym w Warszawie. Brytyjski show jeszcze ...
    Opel Cascada - efektowny kabriolet na każdą pogodę Opel Cascada - efektowny kabriolet na każdą pogodę
    Nowy Opel Cascada to elegancki, czteromiejscowy kabriolet o wydłużonej sylwetce z wysokiej jakości miękkim dachem. Jako jeden z czołowych modeli Opla Cascada wyróżnia się nie tylko gabarytami (długość: prawie 4,7 m), ...

•  
    • Warto przeczytać
    • "Nie gniotsa nie łamiotsa"
      Toyota Mirai, H20, przyciski
      Monster Energy - Monster Truck na Pit Party, 3
      Honda Civic, silnik VTEC