Becker 7820 Traffic Pro jak podłączyć AUX'a?

Becker 7820 Traffic Pro jak podłączyć AUX'a?

03 Cze 2015, 10:57

Cześć, mam takie oto radyjko i nie mam pojęcia jak podłączyć pod niego AUX'a, z tyłu mam wolne jedno duże wejście pod kostkę. Jeśli możecie proszę o pomoc z doborem przejściówki czy coś. Wtyki A i B są zapełnione jednak sektory C1 C2 C3 nie są podłączone jednak nie wiem jaka przejściówka będzie dobra. Załączam zdjęcie ze schematem wtyczek. Pozdrawiam i proszę o pomoc ;))
http://s1.fotowrzut.pl/31D8NXATV9/1.jpg
Image
wodlarin1
Obserwowany

Auto: Hyundai Sonata III GLS V6
Silnik: 2.7 V6 173KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Rok produkcji: 2003

Re: Becker 7820 Traffic Pro jak podłączyć AUX'a?

03 Cze 2015, 11:14

Ze schematu i opisu wynika, że Socket C2 piny 7-12 odpowiadają za dedykowaną zmieniarkę CD od Becker'a. Posiadasz może w tym radiu funkcję AUX?
Podpis zwiał z miejsca zdarzenia - trwają poszukiwania.
kkamykk
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Frankfurt am Main
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Hyundai i40
Silnik: 1.6 GDI 135KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Podsumowanie i wyniki Night Power 2016 Podsumowanie i wyniki Night Power 2016
    Kolejna impreza przygotowana przez Night Power już za nami. Organizatorzy tym razem przygotowali więcej atrakcji niż to było w latach ubiegłych, mogliśmy oglądać wyścigi na 1/8 mili które zostały zorganizowane na ulicy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006