BEMOCARS WARSZAWA UL. WROCŁAWSKA

BEMOCARS WARSZAWA UL. WROCŁAWSKA

28 Sty 2013, 15:52

Witam
Czy ktoś ma może jakąś opinię o tej firmie?
Mam dużo złych doświadczeń z paroma warsztatami, a niestety szykuje się dużo do zrobienia w moim Fiacie Marea i nie chcę znów "wleżć na minę". Warsztat wygląda ładnie, ale wolę dmuchać na zimne.
pozdrawiam
ICON
Obserwowany

Prawo jazdy od: 10 01 1981
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Skoda Octavia II
Silnik: 1,9 tdi
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2011

Re: BEMOCARS WARSZAWA UL. WROCŁAWSKA

05 Sty 2014, 09:58

Witam,

Byłem i nie polecam.

Jedno naprawiają, a pózniej musza poprawiać.
Tak mi zrobili rozrzad, ze samochód mi nie odpalił. Wyszło na podłączonym komputerze, ze jest złe złożony, ale szef stwierdził, ze to nie ich wina :-( ŻENADA
Za zrobienie bagażnika - otwierania zapłaciłem pieniądze - to otwierał sie tak jak wcześniej - za 3-4 razem (otwieranie tylko z samochodu). Co mi Szef odpowiedział: to starszy samochód wiec musiałby Pan wymieniać wszystko - choć wcześniej przed robota powiedział, ze jak to zrobią to będzie działać.

Podsumowując: poprawiają po swojej pracy - mówiąc, ze to nie ich wina oraz robią na chybił trafił - zrobimy to to MOZE samochod będzie działać.
BugiWarszawa
Obserwowany

Auto: VW Passat

04 Wrz 2014, 12:43

Witam.
Również nie polecam korzystania z uslug tego serwisu. Wymieniałem tam ostatni alternator. Panowie nie przełożyli mi stargeo kółka w wyniku czego po 2 dniach od naparwy zerwał mi się pasek. Ponownie pojawiłem sie w BemoCars i panowie przeprosili i wymienili za darmo pasek i zapewnili mnie że tym razem jest założone odpowiednie kółko. Jednak po tej naprawie pasek ciągle piszczał gdy silnik był zimny. Dziś udałem się do ASO i pan mechanik powiedział, że wcale nie dali mi dobrego kółka. Tak więc odradzam wizyty w tym warsztacie.
Mich
Obserwowany

Auto: Suzuki Swift

03 Lis 2014, 18:34

Polecam ten serwis. Zaoszczedziłem juz kilka tysiecy złotych na serwisowaniu swoich dwóch samochodów. Ostatnio wymieniałem turbinę w golfie 2.0 TDI - samochód jak nowy. Wszystkie usterki zdiagnozowane i usunięte zawsze w przyzwoitej cenie. Serwis, kiedy nie zajad,ę pełen klientów - mówi samo za siebie.
audigolf
Obserwowany

Prawo jazdy od: 10 10 1991
Auto: Audi A4 B8

04 Lis 2014, 10:48

Tłumy są - bo poprawiają swoją robotę - a u Ciebie musiało się im udać.
BugiWarszawa
Obserwowany

Auto: VW Passat
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...
    [B] Corsa D 1,3CDTi / 207 1,6HDI / Fabia II 1,4TDI / Yaris II 1,4D-4D [B] Corsa D 1,3CDTi / 207 1,6HDI / Fabia II 1,4TDI / Yaris II 1,4D-4D
    Podstawowe kryteria zestawienia: - hatchback segmentu B - silnik diesla o mocy ok. 90KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2008r. Wytypowane modele do zestawienia: - Opel Corsa D 1,3 CDTi - 90KM - Peugeot ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Rolls Royce, ręcznie wyszywane zagłówki
      Audi TTS Roadster, z góry
      Renault Type AX - 1908 r.
      VERVA Street Racing 2010