Benzyna 1.6 szrot od "pierwszego właściciela"

Re: Benzyna 1.6 szrot od "pierwszego właściciela"

12 Mar 2016, 17:04

Sorry wielkie, faktycznie czytanie mi zaszwankowało :ok:
piotrekbdg
Początkujący

Prawo jazdy od: 20 07 2009
Auto: BMW 3er E92
Silnik: 2.0 143 KM
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna

12 Mar 2016, 18:00

ciężko znaleźć dobre autko od prywatnego właściciela bo takie najpierw rozchodzą się po rodzinie i znajomych, a jak już pojawią się w ogłoszeniu to bardzo szybko znikają, ja swojego szukałam ponad pół roku, jak tylko pojawiło się ogłoszenie od razu zadzwoniłam i umówiłam się na następny dzień i jak już podpisywaliśmy umowę przy zakupie to właściciel miał kilka telefonów z zapytaniem o autko
Shatanka
Początkujący
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 22 08 2005
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Peugeot 206
Silnik: 1.6 110KM
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 2003

12 Mar 2016, 18:24

Shatanka napisał(a):ciężko znaleźć dobre autko od prywatnego właściciela bo takie najpierw rozchodzą się po rodzinie i znajomych, a jak już pojawią się w ogłoszeniu to bardzo szybko znikają, ja swojego szukałam ponad pół roku, jak tylko pojawiło się ogłoszenie od razu zadzwoniłam i umówiłam się na następny dzień i jak już podpisywaliśmy umowę przy zakupie to właściciel miał kilka telefonów z zapytaniem o autko

To jest standard, że dobry towar jest rozchwytywany. I zazwyczaj 24h to maksymalny czas o jaki da się przeciągnąć oględziny.
piotrekbdg
Początkujący

Prawo jazdy od: 20 07 2009
Auto: BMW 3er E92
Silnik: 2.0 143 KM

12 Mar 2016, 20:51

Zgadza sie. Sam ostatnio szukałem auta dla żony i przeglądając ogłoszenia to większość aut to trupy od handlarzy itp maści kombinatorów.
krikus
fs...VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 125
Auto: Opel Vectra C 1.8
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Poślizg w zimowych warunkach - co robić? Poślizg w zimowych warunkach - co robić?
    Wielu kierowców sądzi, że nigdy nie przydarzy im się poślizg, bo przecież jeżdżą ostrożnie lub są po prostu świetnymi kierowcami. Jednak rzeczywistość może ich zaskoczyć. Lepiej wiedzieć, jak wyjść z poślizgu. Najlepiej ...
    Co piesi robią na jezdni? Co piesi robią na jezdni?
    Może trudno w to uwierzyć, ale piesi leżą, siedzą i klęczą na jezdni. Ze statystyk policji wynika, że w 2016 roku zginęło w ten sposób w Polsce 81 osób, a 68 zostało rannych! Wśród wypadków spowodowanych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • MG WA
      EMS Brussels
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Moje modne Citigo, Kasia Gorol