Benzyna 1.6 szrot od "pierwszego właściciela"

26 Sie 2015, 07:48

Szybki masz rację, w W-wie jest ta Toyotka 1.4 VVT-i Luna. Ale za daleko czy oni mogą ją do obejrzenia przewieźć np. do Kielc? Czy oni dają negocjować te ceny?

No i dylemat: jak sprawdzić czy nie był jeżdżony w firmie przy 100.000KM, bo one są wszystkie zadbane. Bo jak u prywatnego pytałem z Gdańska to odpowiedział że był jeżdżony tylko przez jego kolegę od którego odkupił, czyli niby we flocie ale sytuacja inna. Przy 250.000KM to chyba na pewno firma.....nawet jak od dealera.

Kiedyś czytałem że człowiek sprzedał dealerowi auto a dealer dodatkowo przebił licznik i wystawił do sprzedaży, ale chyba to są jakieś abstrakcje w dodatku tak?
Gość77142
 

26 Sie 2015, 08:27

Wkleiłem Ci tą corollke ponieważ jest to auto z pewniejszego miejsca niż komis Mirka.
Zadzwoń zapytaj co obejmuje certyfikat. Czy będzie zbadana powłoka lakiernicza, czy sprawdzona mechanika itp. no i czy wszystko dostaniesz na piśmie. Ewentualnie możesz zlecić coś dodatkowo... ja kiedyś kupując w aso starą corollkę z największą ilością szpachli jaką widziałem w moim aucie :mrgreen: poprosiłem o zrobienie laserowego pomiaru płyty podłogowej oczywiście było spore zdziwienie ale tak dla spokojności... no i wyszło ok.a auto było jak gruszka no i na ta chwilę pewnie ma około 400tyś.km.

Jeżeli stan będzie ok. to brać nawet jak gdzieś był w firmie chociaż w to wątpię bo denat nie zdobyłby certyfikatu a jego stan jest łatwo weryfikowalny. No i powinieneś w karcie pojazdu mieć wpisanego poprzedniego właściciela.

Co do targowania to sądzę że na miejscu coś urwiesz.

Nadmienię że zawsze jest ryzyko ale z Kielc do Wawy podróż pociągiem trwa 3g i masz bezpośrednie połączenie. :ok:
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10322
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

26 Sie 2015, 08:56

Przeceniasz mnie, bo najpierw trzeba do Kielc 80km dojechać:P
A zakup to pewnie rodzice by pojechali, ja obsługuję internet i telefony w tej sprawie :P
No testy u samego dealera to chyba się różni jakbyśmy wzięli auto do niezależnego mechanika ale wtedy to dodatkowo kosztuje.

No wczoraj do Truskolasów tata dzwonił, ale nic ciekawego nie mają. Sprawdzałem na stronie mobile.de ceny Corolli z DE, cudów nie ma :D

Jeśli jest wpisany poprzedni właściciel to jego też można zapytać, ale to fantazje. No bo w sumie ten dealer to komis ale taki "lepszy". Tu jest pewna niezgodność, ale takie autko jeszcze z upsutem i jakąś gwarą, no i pewnym pierwszym włąścicielem DOBRE. No ale z roboty się urwać ogromny kłopot dla rodziców. No ale DOBRA OPCJA :ok:
Gość77142
 

26 Sie 2015, 09:05

Jakby była pewność że pierwszy właściciel nie śmigał nim w firmie to byłoby gites, ale tego to nikt nie będzie wiedział.
Gość77142
 

27 Sie 2015, 09:17

Tu masz pewne auto naszego admina. Może jednak przekonasz mamę do większego? :)
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

27 Sie 2015, 09:38

No bardzo fajny.

Corolla namierzona dzisiaj dzwoniłem. 175.000 przebiegu. 17.600 PLN. 2006 r.Ale dwa lata jeździła w firmie od nowości z polskiego salonu Wiśniewski. Więc nie wiem co myśleć, w 2008 roku odkupiona dla rodziny.

Czekam na zdjęcie, nie wiem nawet czy to hatchback czy co. No i kolor granat, ta Polówka też granat trochę bez sensu. Generalnie ta Avensis fajny, ale też czarny, a cały czas jeżdżą ciemnymi autami, w środku też. Mdli trochę.
Gość77142
 
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Ogniwa paliwowe Toyoty zasilają budynki
    Dążąc do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla związanej z działaniem firmy, Toyota uzupełniła system zasilania zakładu Honsha w prefekturze Aichi o pionierskie rozwiązanie wykorzystujące stacjonarne wodorowe ogniwa paliwowe. ...
    Lexus LS 500h - luksusowa limuzyna
    Najnowsza luksusowa limuzyna Lexus LS 500h jest już w Polsce. Pierwszy pokaz tego modelu odbył się 2 sierpnia 2017 roku w Sali Koncertowej w Szczecinie. W ciągu najbliższego miesiąca samochód zostanie zaprezentowany ...

27 Sie 2015, 10:21

A Corolla ma klimę czy to bieda wersja?
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

27 Sie 2015, 10:23

Ma klime.
Gość77142
 

27 Sie 2015, 21:03

Eee nie jest dobrze. Auto daleko. Małe szanse żeby dojechać tak hop siup a sprzedawca sam przyznał że kawałek jest. Ale.... to jest to!
Jednak kolor taki prawie jak naszego Polo. Ile lat można tym samym kolorem. Mnie to nie przeszkadza. No ale taki srebrny jaśniejszy ale nie biały byłby the best.

No martwię się bo wynika że z PL od prywatnego ta Corollka raz na miesiąc w zasięgu :cry: Daję screeny, co o tym sądzicie, klima tam jest chyba jak mówili.

Co sądzicie? Ile tam KM silnik 1.4 to już wiemy powinna być żyleta.
Gość77142
 

28 Sie 2015, 08:45

1.4 ma 97 a 1.6 110
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

28 Sie 2015, 19:25

Koniu ile byś dał za taką modelkę z linka?
Chodzi o to do ilu byś negocjował i czy warto.

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Gość77142
 

28 Sie 2015, 19:44

Więcej jak 20k bym za nią nie dał bo auto ma tylko 2x el. szyby czy manualną klimę :o
Ale jeśli jest w dobrym stanie to marne szanse że spuści więcej niż 500-700zł :mrgreen:
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

28 Sie 2015, 19:49

Heh, ale Ty jesteś spec, ale tutaj chyba nie spuści do 21K.

To znaczy manual klima ? To taka wielka sprawa? Tak jak el. szyby? To drugie mniej dla mnie ważne. Ale jak Ty móisz 20K a te rzeczy to jest sprawa jakaś, to byłąby dobra linia negocjacji :wink:

Ale widać że super stan i ten przebieg :naughty: No i człowiek na fotkach widać że konkretny i opis też. No nie wiem hmmm :sly:
Gość77142
 

28 Sie 2015, 20:02

Po prostu za tą cenę powinno być lepsze wyposażenie ale jeśli nie przeszkadza wam, to można brać :ok:
Klima manualna też dużo daje, 2x el. szyby wystarczą bo jeśli używa się klimy to szyby są zamknięte :mrgreen:
Na + przebieg po którym Toyota dalej jest prawie nówką :mrgreen:
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

28 Sie 2015, 20:12

On tam daje jeszcze zimówki, ale chyba to standard dają ludzie?

Czyli 1000 PLN da radę opuścić. No i LPG jest to chyba summa summarum spłaci się bo gaz taniej. Nie wiem jaka różnica pod kątem spalania między 1.4 a 1.6 bo on tam zachwala że 1.6 jest ekonomiczniejszy (???)
Gość77142