Benzyna do 13000 sedan/hatchback 10k km rocznie

Benzyna do 13000 sedan/hatchback 10k km rocznie

20 Lis 2016, 15:40

Witam.

Poszukuję samochodu głównie do jazdy po mieście, rzadko dłuższe trasy wiec raczej benzyna, ok 7000 km - 12 000 km rocznie. Na sam samochód mam 13 000 PLN. Tylko hatchback/sedan.

Moje typy:

Ford Focus mk2 1.6
Ford Mondeo mk3
Opel Astra H 1.6
Volkswagen Golf 5

Proszę o opinię i sugestie co powinienem wybrać jeśli chodzi o awaryjność i koszty utrzymania auta, ew. inne propozycje. Jeśli ktoś ma jakieś ciekawe ofert z Małopolski to też będę wdzięczny.

Dzięki.
inset
Obserwowany

Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak dbać o turbosprężarkę w naszym samochodzie? Jak dbać o turbosprężarkę w naszym samochodzie?
    Obecnie rośnie zainteresowanie kierowców samochodami o dużej mocy i małym zużyciu paliwa. Aby sprostać tym oczekiwaniom rynku, wiodący producenci samochodów więcej uwagi poświęcają projektowaniu modeli wyposażonych ...
    Automatyczny system wzywania pomocy po wypadku Automatyczny system wzywania pomocy po wypadku
    Toyota, Lexus i Honda biorą udział w pilotażowym programie w Japonii, którego zadaniem jest automatyczne wezwanie pomocy, kiedy dochodzi do wypadku. Nowością w stosunku do tego rodzaju systemów działających w różnych częściach ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili