Benzyna+LPG budzet 15-20 tys :)

Benzyna+LPG budzet 15-20 tys :)

09 Lut 2016, 12:36

Witam,
Planuje zakup swojego pierwszego auta. Przeznaczenie auta to jazda głównie po miescie, na uczelnie, wyjazd gdzieś na weekend  licze średnio do 1000 km miesięcznie. Chce aby to auto było z silnikiem benzynowym, dobrze współpracujmy z instalacją LPG. Rocznik max 6 letnie.
Typ aut który mi się podoba to Totoya Corolla, hyundai i20, Kia cee'd czy Skoda Fabia w hatchbacku. Mój budzet to 15-20 tys zł.
Szanowni Koledzy proszę o polecenia ; )
Pozdrawiam
czarny000
Obserwowany

Prawo jazdy od: 19 09 2013
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Nie mam

Re: Benzyna+LPG budzet 15-20 tys :)

09 Lut 2016, 18:36

W Hyundaiu i20 rdzewiały okolice klamek drzwi przez ich wadliwe osadzenie - ASO lakierowało i naprawiało je bezpłatnie
Budżet na Cee'da taki na styk w górnej granicy i będą to raczej auta z pierwszych lat produkcji z koreańskiej fabryki z chorobami wieku dziecięcego (stukające amortyzatory i kolumna kierownicy) oraz w czerwonych łuszczył się bezbarwny lakier.
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 54
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy od: 05 05 2008
Auto: Lexus IS 200
Silnik: 2,0 R6 155KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Limuzyna Audi A8 L extended Limuzyna Audi A8 L extended
    Życzenie klienta jest priorytetem dla czterech pierścieni, nawet wtedy gdy wymagania wydają się niezwykłe. Przykładem takiego podejścia jest przygotowanie specjalnej wersji Audi A8. Na zamówienie jednego z europejskich ...
    Czy obwodnice miast powinny być płatne? Czy obwodnice miast powinny być płatne?
    Czy płacenie za obwodnicę stawia pod znakiem zapytania sens jej istnienia? Przecież obwodnica ma za zadanie odciążenia centrum miasta. W przypadku jak będzie płatna to czy kierowcy nie wybiorą jednak przejazdu przez centrum.

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili