Benzynka do 30 tys

24 Gru 2016, 21:22

Witam, jednak plany sie zmieniaja i mysli o motoryzacji sa cały czas inne.
Cena to 30 tys, wiadomo bedzie cos ładnego to max 35 chce wydac bo reszta to na pakiet startowy.
Szukam jakiejs benzynki bo roczeni robie około 8/10 tys km.
Nie chce duzego auta bo praktycznie jezdze sam ewentualnie z dziewczyna sporaycznie w 5 osob. Lecz chce zeby mozna było wziac te 5 osob w miare komfortowo, szukam coupe, hatchback
Moc to tak 130-150.
Kiedys szukałem czegos mocniejszego lecz sadze ze nie potrzebna mi taka moc bo mało jezdze i praktycznie wgl w trasy.
Wiec co doradzicie?
Podobaja mi sie seaty ale te po 2010 po lifcie ale znowu silniki VAG.. ;/
Wiec jakis innych typow nie mam szczegolnie
Karol123
Nowicjusz
 
Posty: 21
Prawo jazdy: 08 06 1997
Auto: Golf
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback

25 Gru 2016, 12:25

Jeśli byś chciał coś ze sportowym zacięciem (sztywny układ kierowniczy, dobrze trzyma się drogi, niska pozycja za kierownicą) to może Honda Civic VIII - naprawdę fajne auto jeśli chodzi o właściwości jezdne pod kątem trochę sportowym.
Do tego bardzo dobry silnik 1.8 140 koni.

Trochę bardziej nowoczesny wygląd w środku (ale znacznie mniej miejsca niż w Hondzie - szczególnie dla pasażerów z tyłu, i mniejsza przestronność) i bardziej stonowane auto - Mazda 3 od 2009 roku, tutaj trochę dylemat, czy 1.6 105 koni, czy 2.0 / 150 koni, ale to bardziej pod kątem - czy wystarczy mocy, bo oba silniki bardzo dobre.
tomekdk
 

25 Gru 2016, 13:55

Możesz dorwać Seata z mniej awaryjnym silnikiem, ale będzie siedziało tam 1.6, które Twoich oczekiwań na pewno nie spełni :D

Focus MKII z 2.0 / Fiat Bravo 1.4T lub coś może delikatnie większego wizualnie, czyli np. Volvo S40 ?
Zwiadek
Nowicjusz
 
Posty: 49
Prawo jazdy: 0- 0-2015
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Peugeot 407
Silnik: 2.0 136
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Opel ADAM zdobywa nagrodę Red Dot za wzornictwo
    Zdaniem ekspertów i klientów, doceniających niekonwencjonalny wygląd i przełomowe technologie, Opel ADAM to prawdziwy krzyk mody. Najnowszym potwierdzeniem tej opinii jest renomowana nagroda Red Dot za wzornictwo, ...