Bezpłatny przegląd Lublin

Bezpłatny przegląd Lublin

06 Wrz 2010, 14:20

W Patyra auto serwisie w Lublinie można zrobić bezpłatny przegląd akcja trwa bodajże do końca września. Naprawiam u nich samochód już kilka lat i jestem zadowolony. Podczas przeglądu wskazali mi tylko usterki, o których wiedziałem, nie byłem naciągany na żadne zbędne naprawy więc polecam, warto sprawdzić tam swój pojazd. Nie wiem tylko jak z wolnymi miejscami na przegląd, tydzień temu była 2dniowa kolejka więc radzę zadzwonić i się umówić niż niepotrzebnie jechać.
mobil12
Nowicjusz

Miejscowość: Lublin

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak dobierać i wymieniać wycieraczki samochodowe? Jak dobierać i wymieniać wycieraczki samochodowe?
    Polecam fajny poradnik dotyczący doboru i wymiany wycieraczek. Załączam również filmik Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów wycieraczek, różniących się od siebie typem mocowań, długością piór, ...
    Renault Pro+ - cztery rodzaje zabudów w nowym pick-upie Renault Pro+ - cztery rodzaje zabudów w nowym pick-upie
    Renault Pro+ przedstawia cztery rodzaje zabudów w nowym pick-upie Renault Alaskan, doskonale pokazujących pełne spektrum know-how marki: Alaskan ambulans, pojazd ratowniczo-pożarniczy, samochód z wysięgnikiem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili