Bezpłatny przegląd Lublin

Bezpłatny przegląd Lublin

06 Wrz 2010, 14:20

W Patyra auto serwisie w Lublinie można zrobić bezpłatny przegląd akcja trwa bodajże do końca września. Naprawiam u nich samochód już kilka lat i jestem zadowolony. Podczas przeglądu wskazali mi tylko usterki, o których wiedziałem, nie byłem naciągany na żadne zbędne naprawy więc polecam, warto sprawdzić tam swój pojazd. Nie wiem tylko jak z wolnymi miejscami na przegląd, tydzień temu była 2dniowa kolejka więc radzę zadzwonić i się umówić niż niepotrzebnie jechać.
mobil12
Nowicjusz

Miejscowość: Lublin

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora? Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora?
    Zima to najtrudniejsza pora roku dla naszego samochodu szczególnie jeżeli trzymamy go pod tzw. chmurką. Co zrobić jeżeli nie uda nam się uruchomić auta przy pomocy własnego źródła prądu jakim jest akumulator? ...

•  
    • Warto przeczytać
    • BMW M550i, tył
      Mercedes - ciężarówka terenowa
      VW Caddy BiFuel
      Trial Lędziny 2014 czerwiec