Blacharz, lakiernik i warsztat Wrocław

Blacharz, lakiernik i warsztat Wrocław

02 Mar 2012, 13:11

Witam, ja ze swojej strony mogę pochwalić mechaników z Gm Auto we Wrocławiu.

Mają w zasadzie specjalistów w każdej dziedzinie motoryzacji, blacharstwo, lakiernictwo, mechanika, elektromechanika, wulkanizacja, pomoc drogowa itd.

Szybko oddają gotowe auto i mają dobre ceny. W sumie każdemu ich polecam i z tego co wiem, ludzie są bardzo zadowoleni. Także polecam i Wam ;D
k0l3c
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Rover

Re: Blacharz, lakiernik i warsztat Wrocław

27 Sie 2012, 14:30

OK, zapiszę sobie tak na wszelki wypadek w notesiku:) Chociaż z reguły korzystam z lakierników z serwisu SztukaLakierowania Jak do tej pory jestem zadowolony, bo wszelkie jakieś drobne poprawki blacharsko-lakiernicze wykonywali bez zarzutu. Ale wiadomo czasem jak nie będą mieli jakiegoś wolnego terminu, to i ktoś na zastępstwo w razie pilnej awarii będzie potrzebny:) Więc dzięki:)
jędrekAS
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 15 04 1999

12 Cze 2013, 21:21

Ja polecam firmę Warsztat Blacharski: Express Car . Warsztat istnieje od 2009 roku.
monikan
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 19 11 1983
Auto: honda
Silnik: 2.2
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kabriolet
Skrzynia biegów: Manualna

16 Sie 2013, 16:14

W Wrocławiu to korzystam z francecars. Bardzo dobry warsztat, zajmują się naprawą aut francuskich. Mają bardzo tanie usługi, a naprawiają bardzo dobrze. Zachęcam do sprawdzenia.
reset
Nowicjusz

Auto: Audi a3
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Problemy z ruchem w 30 największych miastach świata Problemy z ruchem w 30 największych miastach świata
    Z najnowszego raportu Roland Berger o mobilności wynika, że problemy z ruchem w 30 największych miastach świata generują koszty rzędu 266 miliardów USD. Założona w 1967 r. firma Roland Berger Strategy Consultants należy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006