Blacharz samochodowy - potrzebny zawód?

Blacharz samochodowy - potrzebny zawód?

04 Lip 2013, 19:40

Witam, za rok stanę przed wyborem szkoły średniej. Waham się pomiędzy Technik Elektrykiem, Elektrykiem z ZSZ oraz Blacharzem Samochodowym również z ZSZ. Najbardziej obstawiałbym za tym trzecim, ale tutaj rodzi się problem. Czy ktoś kto nie za bardzo interesuję się motoryzacją może coś szukać dla siebie w tym zawodzie? Mi się wydaję w tym zabawy spawarką (co mi się naprawdę podoba) niż grzebania pod maską. Ale tak jak pisałem nie siedzę w tym za głęboko i dlatego zwracam się do Was właśnie z takim oto pytaniem.
Moje kolejne pytanie brzmi, czy trudno jest znaleźć pracę w Polsce oraz poza jej granicami z językiem angielskim? I co najważniejsze - czy można za to godnie żyć? Jakie trzeba mieć do tego predyspozycje?
Wiem, może pytania idiotyczne ale liczę że pomożecie mi uzyskanie na nie odpowiedzi.
Dzięki z góry i pozdrawiam.
Karambol1
Obserwowany

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Alergia za kierownicą - jak sobie z nią radzić? Alergia za kierownicą - jak sobie z nią radzić?
    Razem z wiosną przyszedł ciężki czas dla alergików, uczulonych na pyłki i kurz. Prowadzenie auta w tym okresie jest dla uczuleniowców szczególnie uciążliwe. Łzawienie oczu, silny katar, obniżona koncentracja ...
    System otwierania samochodu aplikacją na telefon System otwierania samochodu aplikacją na telefon
    Toyota, największy producent samochodów na świecie, jest zainteresowana inwestowaniem w nowe formy korzystania z samochodów, takie jak car-sharing. Z myślą o usprawnieniu takich usług opracowała nowy system ...

•  
    • Warto przeczytać
    • SAM 0609
      Tor Poznań Track Day - I edycja 2012 : 15
      Summer Cars Party 2010
      W głębokim błocie...