Blaupunkt Brisbane SD48 - wzmacniacz

Blaupunkt Brisbane SD48 - wzmacniacz

16 Lis 2009, 20:04

Witam, chciałem kupic radio blaupunkta brisbane sd48 ale w sklepie facet mi powiedzial ze nie ma wyjscia na wzmacniacz, no to wziolem clariona CZ109EG, ale jak przyszedlem do domu, wszedlem na strone producenta blaupunkta i jest napisane:
Wyjścia

* przedwzmaczniacz (kanały, napięcie): 4-Channel (2V)

i tu moje pierwsze pytanie czy to oznacza ze mozna podlaczyc wzmacniacz nie podlaczajac kombinujac pod głośniki.
Zdjęcie od tyłu radia które znalazłem w internecie
Image
i drugie pytanie czy ten blaupunkt bedzie lepszy od clariona CZ109EG
(ogólnie bardziej mi sie podoba blaupunkt, wole mieć karty sd i usb zamiast plyt cd, no i jakos blaupunkt bardziej mi pasuje tlyko czy technicznie nie bedzie gorszy ??)

Proszę o szybką odpowiedz poniewaz jutro mam jeszcze możliwość wymiany radia

Dzieki za pomoc i pozdrawiam
bugs88
Nowicjusz

Miejscowość: Szczecinek

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Niebezpieczny wschód słońca Niebezpieczny wschód słońca
    Nisko położone słońce w okresie jesiennym może oślepiać kierowców i powodować niebezpieczne sytuacje na drodze. Szczególnie niebezpieczne jest pierwsze 15-45 minut po wschodzie słońca. Ryzyko oślepienia wzrasta ...
    Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana
    Wszechstronny SUV marki Dacia przybiera nową szatę miejskiego stylu. Dzięki starannie dobranym elementom wystroju zewnętrznego Duster Blackshadow nie pozostanie niezauważony. Wyróżnia go między innymi krata wlotu powietrza ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili