Blaupunkt DX-R4 - zmiana koloru podświetlenia

Blaupunkt DX-R4 - zmiana koloru podświetlenia

10 Gru 2011, 23:19

Witam. Mam takie pytanie. Ostatnio kupiłem na allegro radio Blaupunkt Travelpilot DX-R4, samo radio, bez instrukcji itd. I mam co do niego pewne pytanie, mianowicie czy da się zmienić kolor podświetlenia w tym modelu? W moim jest zielony, a widziałem na niektórych zdjęciach w internecie (i na pudełkach) że radio ma też czerwone i niebieskie podświetlenie. I tu pytanie, czy można to jakoś zmieniać, czy są to różne motywy, zależne od modelu (czyt. są różne kolory, wybiera się przy zakupie). Z góry dzięki za odpowiedź.

PS. Aha, pełnej instrukcji nie udało mi się znaleźć w sieci, także liczę na pomoc kogoś kto może ma podobne radio.
b3rt
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 24 04 2009
Auto: Opel Vectra A 1.6

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel powraca do sportu samochodowego Opel powraca do sportu samochodowego
    Marka Opel powraca do sportu samochodowego, w tym także – z nowym modelem Opel ADAM – do rajdów samochodowych w ramach międzynarodowego programu oraz na tor z nową Astrą OPC w programie ograniczonym do ...
    [SUV-D]Captiva 2,0 / Santa Fe II 2,2 / Sorento I 2,5 / Outlander I 2,0 [SUV-D]Captiva 2,0 / Santa Fe II 2,2 / Sorento I 2,5 / Outlander I 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - SUV segmentu D - silnik diesla o mocy ok. 150KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2007 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Chevrolet Captiva 2,0 VCDI - 150KM - Hyundai ...

•  
    • Warto przeczytać
    • W garażu, Gatebil Rudskogen 2015
      Zdalnie sterowane ciężarówki RC na parkingu
      Dziewczyny rozdają czasy przejazdu na 1-8 mili
      Acura NSX Koncept