Blaupunkt DX-R4 - zmiana koloru podświetlenia

Blaupunkt DX-R4 - zmiana koloru podświetlenia

10 Gru 2011, 22:19

Witam. Mam takie pytanie. Ostatnio kupiłem na allegro radio Blaupunkt Travelpilot DX-R4, samo radio, bez instrukcji itd. I mam co do niego pewne pytanie, mianowicie czy da się zmienić kolor podświetlenia w tym modelu? W moim jest zielony, a widziałem na niektórych zdjęciach w internecie (i na pudełkach) że radio ma też czerwone i niebieskie podświetlenie. I tu pytanie, czy można to jakoś zmieniać, czy są to różne motywy, zależne od modelu (czyt. są różne kolory, wybiera się przy zakupie). Z góry dzięki za odpowiedź.

PS. Aha, pełnej instrukcji nie udało mi się znaleźć w sieci, także liczę na pomoc kogoś kto może ma podobne radio.
b3rt
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 24 04 2009
Auto: Opel Vectra A 1.6

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Pamiętaj o skrobaczce i szczotce do odśnieżenia samochodu Pamiętaj o skrobaczce i szczotce do odśnieżenia samochodu
    Zimą, parkując auto na zewnątrz, musimy liczyć się z tym, że zastaniemy nasz samochód pokryty śniegiem czy nawet lodem. Aby poradzić sobie z tymi niespodziankami i odpowiednio przygotować samochód do jazdy potrzebujemy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • IMAG0993
      Fiat 500L Beats Edition
      Dziewczyny i Alfa romeo
      Warszawa M-20, 1958 rok