BLAUPUNKT GTA 4 MkII

BLAUPUNKT GTA 4 MkII

13 Sty 2008, 13:23

Witam
posiadam wzmacniacz BLAUPUNKT GTA 4 MkII chciałbym do niego podłączyć skrzynię basową (jaka marka??). o jakiej maksymalniej mocy może być ta skrzynia?? czy mogę zmostkować go do jednego kanału i jaką bedzie miał wtedy moc?? wiem że może być zmostkowany napewno na dwa kanały i wzwiązku z tym kolejne pytanie czy mogę pod jeden kanał podłączyć skrzynie a pod drugi dwia glośniki 16 cm??? cena nie odgrywa dużej roli
dzięki za odpowiedzi
atakkojota (michał)
atakkojota
Nowicjusz

Miejscowość: stare bojanowo

Re: BLAUPUNKT GTA 4 MkII

13 Sty 2008, 13:41

Jeśli, jak piszesz:
atakkojota napisał(a):(...) cena nie odgrywa dużej roli...
sugeruję kontakt ze specjalistami. Na przykłąd: http://www.klinikadzwieku.pl/car_instalacje.htm (jedna z najlepszych firm tej branży w europie)...
Pozdr
fourup
Nie udzielam porad na PW - tylko forum ogólne!
fourup
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kraków, Słomniki
Prawo jazdy od: 08 01 1999
Auto: Mercedes S124 250D
Silnik: OM602
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1990

Re: BLAUPUNKT GTA 4 MkII

13 Sty 2008, 14:56

pisząc że cena nie odgrywa roli mialem na myśli jakąś oryginalną skrzynie z glośnikiem basowym 30 cm (jakaś JBL albo blaupunkt albo magnat itd) a nie przeróbki całego samochodu przez profesjonalną firme.
atakkojota (michał)
atakkojota
Nowicjusz

Miejscowość: stare bojanowo
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak dbać o klimatyzację w samochodzie? Jak dbać o klimatyzację w samochodzie?
    Zadbana klimatyzacja odwdzięczy nam się dobrym chłodzeniem wnętrza samochodu i nie będzie przyczyną chorób dróg oddechowych. Co należy zrobić, aby uniknąć niespodzianek w upalne dni wyjaśniamy poniżej. Przegląd ...
    Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Moje modne Citigo, Kasia Gorol, 2
      Mini Roadster - wnętrze 2012 03
      Targi AutoSalon, bass i tuning
      Klub Fiata Pandy - zlot