Blaupunkt San Remo CD31 - CD ERROR

Blaupunkt San Remo CD31 - CD ERROR

10 Kwi 2010, 18:56

Witam. Od kilku dni staram się uporać z problemem który występuje podczas zmiany radia na CD. Ładuję się. Wyskakuje TRACK1 00:00 i po chwili pojawia się napis CD ERROR. Jest to strasznie frustrujące. Jest to płyta, zwyczajnie nagrana w systemie AUDIO(nie mp3) przez NERO. Proszę mnie nie odsyłać do wyszukiwarki, Google i innych temat, gdyż od 3-4 dni przeszukuje Google i fora... Na każdym forum ktoś daje radę, osoba mająca problem odpisuję, że ich sposób nic nie pomógł i problem nie został rozwiązany.

Dziękuję z góry za pomoc i pozdrawiam.

[ Dodano: Czw Kwi 15, 2010 07:23 ]
Temat można zamknąć.
Jeśli ktoś kiedy kolwiek znajdzie ten temat to moge powiedzieć ze dałem radio do naprawy. Powiedzieli, że nic już z nim nie da się zrobić bez większego wydatku.
Ostatnio edytowany przez kolorszczak, 11 Kwi 2010, 17:05, edytowano w sumie 1 raz
kolorszczak
Nowicjusz

Miejscowość: we mnie to coś?

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najważniejsze zmiany w ubezpieczeniach OC Najważniejsze zmiany w ubezpieczeniach OC
    11 lutego 2012 roku nastąpiła nowelizacja w ustawie o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych. Przepisy te obowiązują już wszystkich posiadaczy ...
    Nissan LEAF ustanawia rekord jeździe na wstecznym w Goodwood Nissan LEAF ustanawia rekord jeździe na wstecznym w Goodwood
    Wielokrotnie nagradzany Nissan LEAF pobił kolejne rekordy. Nissan LEAF ustanowił rekord na dystansie 1,6 km, jadąc tyłem. Nissan LEAF najszybszym samochodem na dystansie 1 mili na wstecznym. Rekord ustanowiony podczas Goodwood ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Samochody przed startem, wyścigi równoległe
      Rally Hustopece 2012, SKODA Motorsport
      Men's Day 2010
      Samochody przed wyścigami na jedną czwartą mili