Blaupunkt SC202 (C) - jak odblokować MAJĄC kod?

Blaupunkt SC202 (C) - jak odblokować MAJĄC kod?

27 Lip 2011, 22:07

Witam! Mój tata ostatnio kupił w komisie VW Polo II, do którego sprzedawca dołożył SC202 (C), które podobno było w tym samochodzie. Kodu nie dostał, więc mu go wygenerowałem i brzmi on 4011. Pytanie: jeżeli wcześniej kilka razy wpisałem błędnie (ok. 5-6 razy) kod pisząc w ciemno - nie mam wyświetlacza, bo to nie Opel - i kombinując coś z przyciskaniem AS, to jak długo będę musiał teraz czekać? Jeżeli chcę odblokować to radio, to mam uruchomić silnik, odczekać ten długi czas, aż pokażą się ---- (których nie zobaczę z braku wyświetlacza:P), nacisnąć: 4x"1", strzałkę w prawo, 1x"3" i 1x"4" i wcisnąć i przytrzymać przez 5 sekund AS i radio zacznie grać, tak?
Dziękuję z góry i pozdrawiam, Marek
Markadiusz
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najważniejsze fakty o wodorze i samochodach na ogniwa paliwowe Najważniejsze fakty o wodorze i samochodach na ogniwa paliwowe
    Na świecie coraz więcej mówi się o wodorowych ogniwach paliwowych. Jest też dostępnych już kilka modeli samochodów które są nimi zasilane. Wodór jest pierwiastkiem powszechnie występującym w przyrodzie, ...
    Nie wpadnij w dziurę Nie wpadnij w dziurę
    Zima powoli ustaje, a wraz z wyższymi temperaturami i topniejącym śniegiem na drogach pokazują się dziury. Jazda po takiej ulicy wymaga od kierowcy sporo cierpliwości i umiejętności. Zwłaszcza, że nieumiejętne pokonywanie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006