Blaupunkt SC202 (C) - jak odblokować MAJĄC kod?

Blaupunkt SC202 (C) - jak odblokować MAJĄC kod?

27 Lip 2011, 22:07

Witam! Mój tata ostatnio kupił w komisie VW Polo II, do którego sprzedawca dołożył SC202 (C), które podobno było w tym samochodzie. Kodu nie dostał, więc mu go wygenerowałem i brzmi on 4011. Pytanie: jeżeli wcześniej kilka razy wpisałem błędnie (ok. 5-6 razy) kod pisząc w ciemno - nie mam wyświetlacza, bo to nie Opel - i kombinując coś z przyciskaniem AS, to jak długo będę musiał teraz czekać? Jeżeli chcę odblokować to radio, to mam uruchomić silnik, odczekać ten długi czas, aż pokażą się ---- (których nie zobaczę z braku wyświetlacza:P), nacisnąć: 4x"1", strzałkę w prawo, 1x"3" i 1x"4" i wcisnąć i przytrzymać przez 5 sekund AS i radio zacznie grać, tak?
Dziękuję z góry i pozdrawiam, Marek
Markadiusz
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najpopularniejsze crossovery w Polsce – styczeń 2017 Najpopularniejsze crossovery w Polsce – styczeń 2017
    W pierwszym miesiącu 2017 roku rynek nowych samochodów odnotował kolejne wzrosty. Sprzedaż na poziomie przekraczającym 41 tys. sztuk oznacza, że był to najlepszy styczeń od 10 lat. Popyt generowany jest głównie ...
    Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy
    Zdarzenia drogowe będące wynikiem jazdy po spożyciu alkoholu od wielu lat stanowią przekleństwo polskich dróg. Podjęte przez policję działania przynoszą efekty, ale wciąż jest wiele do zrobienia.

•  
    • Warto przeczytać
    • Summer Cars Party 2010
      Skoda Rapid Spaceback, przód
      Ferrari 430 GT3, VERVA Street Racing
      BMW serii 3, Złota Kierownica 2012