BMW 130i

Re: BMW 130i

02 Mar 2013, 21:10

na początku roku zakupiłem auto w salonie BMW Zdunek - obsługa, oferta,doradztwo wszystko na 5! jestem bardzo zadowolony, ostatnio miło mnie zaskoczyli gdy wychodziłem do pracy moje auto było odśnieżone i znalazłem ich wizytówkę.

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Jak widać nie zapominają o swoich klientach.
gregory01
Nowicjusz

Auto: audi

Re: BMW 130i

04 Maj 2013, 15:21

Na temat tego auta z tym silnikiem wiem wszystko,znam wyniki testu długodystansowego,średnie spalanie bez oszczędnego obchodzenia się z pedałem gazu oscylowało w granicach 10 l.Cóż,nie byłbym w stanie wskazać godnego przeciwnika w klasie.Gdyby jeszcze było tak piękne, jak ta dziewczyna,która auto odśnieżała.Po 100 tyś km,silnik nie wykazał żadnych oznak zużycia(pomiary po rozebraniu jednostki)
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Motor Show Awards 2016 zostały przyznane Motor Show Awards 2016 zostały przyznane
    Już po raz trzeci rozstrzygnięty został konkurs, w którego kapitule zasiadają znamienici polscy dziennikarze motoryzacyjni. Konkurs dość specyficzny, bo jedynym kryterium wyłonienia nagrody jest subiektywne spojrzenie, ...
    Limuzyna Audi A8 L extended Limuzyna Audi A8 L extended
    Życzenie klienta jest priorytetem dla czterech pierścieni, nawet wtedy gdy wymagania wydają się niezwykłe. Przykładem takiego podejścia jest przygotowanie specjalnej wersji Audi A8. Na zamówienie jednego z europejskich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Volkswagen Taigun, SUV, przekrój z boku
      Treningowa Toyota Hilux Adama Małysza, przód
      Summer Cars Party 2009
      Honda Civic V, czerwona ze złotymi alusami