BMW 130i

Re: BMW 130i

02 Mar 2013, 21:10

na początku roku zakupiłem auto w salonie BMW Zdunek - obsługa, oferta,doradztwo wszystko na 5! jestem bardzo zadowolony, ostatnio miło mnie zaskoczyli gdy wychodziłem do pracy moje auto było odśnieżone i znalazłem ich wizytówkę.

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Jak widać nie zapominają o swoich klientach.
gregory01
Nowicjusz

Auto: audi

Re: BMW 130i

04 Maj 2013, 15:21

Na temat tego auta z tym silnikiem wiem wszystko,znam wyniki testu długodystansowego,średnie spalanie bez oszczędnego obchodzenia się z pedałem gazu oscylowało w granicach 10 l.Cóż,nie byłbym w stanie wskazać godnego przeciwnika w klasie.Gdyby jeszcze było tak piękne, jak ta dziewczyna,która auto odśnieżała.Po 100 tyś km,silnik nie wykazał żadnych oznak zużycia(pomiary po rozebraniu jednostki)
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Czy na pewno stać Cię na diesla? Czy na pewno stać Cię na diesla?
    Myślisz, że spalanie to jedyne koszta eksploatacji? A co z osprzętem silnika, wyeksploatowaniem samochodu i eksploatacją miejską. Diesel nagrzewa się po 10-15km w mieście. Wtedy ropniak pali 2x więcej jak nie więcej, W dodatku ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Porsche Carrera, grafitowy mat
      Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Audi A3 e-tron, przód
      MINI John Cooper Works, 2
      BMW 323 lewy tylni bok