BMW 130i

Re: BMW 130i

02 Mar 2013, 21:10

na początku roku zakupiłem auto w salonie BMW Zdunek - obsługa, oferta,doradztwo wszystko na 5! jestem bardzo zadowolony, ostatnio miło mnie zaskoczyli gdy wychodziłem do pracy moje auto było odśnieżone i znalazłem ich wizytówkę.

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Jak widać nie zapominają o swoich klientach.
gregory01
Nowicjusz

Auto: audi

Re: BMW 130i

04 Maj 2013, 15:21

Na temat tego auta z tym silnikiem wiem wszystko,znam wyniki testu długodystansowego,średnie spalanie bez oszczędnego obchodzenia się z pedałem gazu oscylowało w granicach 10 l.Cóż,nie byłbym w stanie wskazać godnego przeciwnika w klasie.Gdyby jeszcze było tak piękne, jak ta dziewczyna,która auto odśnieżała.Po 100 tyś km,silnik nie wykazał żadnych oznak zużycia(pomiary po rozebraniu jednostki)
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Znaczenie systemów bezpieczeństwa w samochodach flotowych Znaczenie systemów bezpieczeństwa w samochodach flotowych
    W najbliższych latach na liście wyposażenia obowiązkowego każdego z modeli samochodów produkowanych nie tylko na rynek europejski, ale również amerykański pojawią się pakiety bezpieczeństwa czynnego. Skąd taka ...
    Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją
    Żeliwa są obecnie najpopularniejszym materiałem stosowanym do produkcji tarcz hamulcowych. Decyduje o tym stosunkowo prosta technologia odlewania, dobre właściwości termiczne i łatwa obróbka. Niestety, jak większość ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili