BMW 318 TDS Pompy Wtryskowe

BMW 318 TDS Pompy Wtryskowe

03 Mar 2009, 17:45

Może ktoś ma ten model.. Jak się sprawują pompy wtryskowe w tym samochodzie?? ponieważ jestem zainteresowany kupnem tego samochodu
marynarz20
Nowicjusz

Re: BMW 318 TDS Pompy Wtryskowe

04 Mar 2009, 17:11

Ja nie wiem jak tam z tym BMW jest.Mercedes np.stosował do modeli C-180 również pompy wtryskowe Francuskiego Valeo i podczas kupna należy zwracać na to uwagę gdyz są nietrwałe i kłopotliwe.Pompy Boscha są najlepsze.Jesli w tym Bmw są pompy wtryskowe BOSCHA to napewno są dobre!
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

Re: BMW 318 TDS Pompy Wtryskowe

22 Mar 2009, 00:46

nie ma z tym problemow, sam szukalem przed zakupem o tym
E36 1.8tds +25KM
ar2r
Nowicjusz

Miejscowość: olsztyn
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skręcanie w lewo drożej Nas kosztuje od skrętu w prawo! Skręcanie w lewo drożej Nas kosztuje od skrętu w prawo!
    Kierowcy próbują wszystkich sposobów, aby oszczędzić na paliwie. Okazuje się, że stanie na lewym pasie w oczekiwaniu na skręt w lewo z wrzuconym jałowym biegiem jest nie tylko marnowaniem czasu, ale i pieniędzy. Unikając ...
    Nowe systemy miejskie we Włoszech wdrożone przez Kapsch Nowe systemy miejskie we Włoszech wdrożone przez Kapsch
    Firma Kapsch TrafficCom, specjalizująca się w innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu telematyki transportu, wygrała kolejne trzy przetargi na przygotowanie oraz wdrożenie inteligentnych systemów zarządzania ruchem miejskim ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili