BMW 318 TDS Pompy Wtryskowe

BMW 318 TDS Pompy Wtryskowe

03 Mar 2009, 18:45

Może ktoś ma ten model.. Jak się sprawują pompy wtryskowe w tym samochodzie?? ponieważ jestem zainteresowany kupnem tego samochodu
marynarz20
Nowicjusz

Re: BMW 318 TDS Pompy Wtryskowe

04 Mar 2009, 18:11

Ja nie wiem jak tam z tym BMW jest.Mercedes np.stosował do modeli C-180 również pompy wtryskowe Francuskiego Valeo i podczas kupna należy zwracać na to uwagę gdyz są nietrwałe i kłopotliwe.Pompy Boscha są najlepsze.Jesli w tym Bmw są pompy wtryskowe BOSCHA to napewno są dobre!
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

Re: BMW 318 TDS Pompy Wtryskowe

22 Mar 2009, 01:46

nie ma z tym problemow, sam szukalem przed zakupem o tym
E36 1.8tds +25KM
ar2r
Nowicjusz

Miejscowość: olsztyn
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie
    Wyniki testu przeprowadzonego przez organizację ADAC nie pozostawiają wątpliwości – nowe samochody z silnikami Diesla mogą przekraczać normy emisji tlenków azotu nawet o 900 procent! Nie powinno więc dziwić, ...
    Co wpływa na wygląd zewnętrzny samochodu? Co wpływa na wygląd zewnętrzny samochodu?
    Stylistykę samochodu kreują nie tylko względy estetyczne, ale i cała długa lista czynników wpływających na nasz portfel i bezpieczeństwo. Popularność samochodu w bardzo dużej mierze zależy od jego wyglądu. Stylistyka ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Audi RS 4 Avant, tył
      Mazda CX-5, Wyprawa Północ-Południe SKYACTIV
      Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Przechowalnia opon