BMW 318 TDS Pompy Wtryskowe

BMW 318 TDS Pompy Wtryskowe

03 Mar 2009, 17:45

Może ktoś ma ten model.. Jak się sprawują pompy wtryskowe w tym samochodzie?? ponieważ jestem zainteresowany kupnem tego samochodu
marynarz20
Nowicjusz

Re: BMW 318 TDS Pompy Wtryskowe

04 Mar 2009, 17:11

Ja nie wiem jak tam z tym BMW jest.Mercedes np.stosował do modeli C-180 również pompy wtryskowe Francuskiego Valeo i podczas kupna należy zwracać na to uwagę gdyz są nietrwałe i kłopotliwe.Pompy Boscha są najlepsze.Jesli w tym Bmw są pompy wtryskowe BOSCHA to napewno są dobre!
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

Re: BMW 318 TDS Pompy Wtryskowe

22 Mar 2009, 00:46

nie ma z tym problemow, sam szukalem przed zakupem o tym
E36 1.8tds +25KM
ar2r
Nowicjusz

Miejscowość: olsztyn
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze
    Teraz, kiedy zmierzch zapada dużo szybciej, a dodatkowo pogoda potrafi być mglista i deszczowa, łatwo można nie zauważyć zwierzęcia wybiegającego na jezdnię. Większość dzików, saren i innych leśnych zwierząt ginie ...
    Dziewczyny na skutery - zakup jednośladu Dziewczyny na skutery - zakup jednośladu
    Skuter to idealny środek transportu dla tych, którzy chcą ominąć korki i nie korzystają z komunikacji miejskiej. Po niedawnej nowelizacji ustawy o kierujących pojazdami, popularność małych motocykli gwałtownie wzrosła. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Asia Rocsta
      Lexus IS Sriracha, projektor logo
      Kia Rio po faceliftingu, bok
      Tuning Show