Bmw 328, problem z biegami

bmw 328, problem z biegami

02 Sty 2016, 10:20

Witam wszystkich, jestem nowym na tym forum, jak zrobię coś nie tak to proszę mnie poprawić. Mam bmw e36 compact po swapie na 2.8, od kilku dni mam problem z biegami, na początku biegi zaczęły dość ciężko wchodzić , a teraz to już masakra , na wyłączonym silniku wchodzą jak w masło, a gdy odpalę wbijam bieg to skrzynia się zakleszcza, czasem nie mogę wbić żadnego biegu, a gdy wbiję na zgaszonym silniku to po odpaleniu samochód rusza na wciśniętym sprzęgle, płyn hamulcowy jest i nic nie ubywa, to raczej układ jest szczelny. PROSZĘ POMÓŻCIE :( :( :( :( :(
materac
Nowicjusz

Auto: bmw 328
Silnik: m52, 193
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1996

Re: bmw 328, problem z biegami

02 Sty 2016, 17:44

SERDECZNIE DZIĘKUJE ZA WYCZERPUJĄCE ODPOWIEDZI I POZDRAWIAM WSZYSTKICH :evil: :evil: :evil:
materac
Nowicjusz

02 Sty 2016, 18:47

materac napisał(a):ERDECZNIE DZIĘKUJE ZA WYCZERPUJĄCE ODPOWIEDZI I POZDRAWIAM WSZYSTKICH :evil: :evil: :evil:

Nie ma za co dziękować :D Nie oburzaj się. Sobota , po imprezach , teraz dopiero wtrzeżwiałem i zaczynam logicznie myśleć :mrgreen:
materac napisał(a):gdy wbiję na zgaszonym silniku to po odpaleniu samochód rusza na wciśniętym sprzęgle,
A i Ty weż to na logikę że Ci nie rozłącza całkowicie sprzęgła.
materac napisał(a):po swapie na 2.8,
Kto to robił ?
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 01 01 1981
Auto: Fabia I , Fabia II
Silnik: 1,4 AME , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi

03 Sty 2016, 09:53

witam i sory za takie podziękowania, swap robił poprzedni właściciel, kupiłem go 2 miesiące temu i było wszystko ok, najpierw zaczęły biegi ciężej wchodzić, a potem jak opisałem wyżej.
materac
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe stawki akcyzy w 2017 roku na samochody osobowe Nowe stawki akcyzy w 2017 roku na samochody osobowe
    Zmiany naliczania podatku akcyzowego od samochodów osobowych najprawdopodobniej zostaną wprowadzone od nowego 2017 roku. Rząd zamierza ograniczyć import starych samochodów. Według nowych przepisów im ...
    Lexus IS Sriracha Red ze złocistymi płatkami Lexus IS Sriracha Red ze złocistymi płatkami
    Z okazji amerykańskiej premiery nowej wersji sedana IS, Lexus przygotował wyjątkowo pikantną stylizację tego modelu, w żartobliwy sposób nawiązującą do jednej z najostrzejszych odmian sosu chili. Auto prezentowane ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes W124 Coupe AMG
      EMS Brussels
      MTL - Autosalon
      Intercontinental Rally Chalenge, 48 Geko Ypres Rally