BMW E30 M3

07 Maj 2010, 21:28

Witam mam okazje kupić od jednego gościa bmw e30 m3 za 1000 zł tylko ze auto ma z 22-23 lata i w silniku coś stuka najprawdopodobniej panewki padają i gałka od zmiany biegów poszła i lekko go rdza łapie i jak stoi to on gaśnie ale jak sie gazuje dość czysto chodzi jak chwile sie go rozgrzeje z 5 min to normalnie chodzi na niskich obrotach i moje pytanie takie czy warto takie bmw kupić ??
Ostatnio edytowany przez krystian1332, 07 Maj 2010, 21:45, edytowano w sumie 1 raz
krystian1332
Nowicjusz
 
Posty: 10
Miejscowość: NT

07 Maj 2010, 21:42

Można zrobić i można smigać bo takie BMW już praktycznie nie jest spotykane na naszych drogach a nawet niewiem czy go jako zabytek już nie bedziesz mógł zarejestrować a więc opłaty bedziesz miał sporo tańsze.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38408
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

07 Maj 2010, 21:44

ojj przepraszam to jednak nie E20 tylko E30 M3 przepraszam poprawie temat i co sądzicie teraz ?? :)
krystian1332
Nowicjusz
 
Posty: 10
Miejscowość: NT

08 Maj 2010, 07:23

Ja bym brał.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38408
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

08 Maj 2010, 09:27

Jeśli jest to oryginalne E30 M3 - brałbym bez zastanowienia i remontował. Toż to legenda jest.
pawelMX6
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 375
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Gdynia
Auto: Nie mam

08 Maj 2010, 09:56

No to mówicie że sie opłaca ok :) to go wezmę jeszcze udało mi sie trochę spuścić bo mu powiedziałem ze te panewki koszt itp i za 800 zł pójdzie i to jest chyba oryginalna BMW E30 M3 kolor ma czerowny
krystian1332
Nowicjusz
 
Posty: 10
Miejscowość: NT
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    NASCAR Camry w 4 odsłonach
    Atrakcją na targach SEMA 2017 stoiska Toyoty były wyścigowe Camry, które zaprezentowali topowi kierowcy NASCAR – Martin Truex Jr., Kyle Busch, Denny Hamlin i Daniel Suarez. Martin Truex oraz Kyle Busch startują ...
    Przegląd samochodu przed zimą - co warto sprawdzić?
    Okres zimowy jest trudny i nasze samochody żeby były w pełni sprawne w tym czasie to powinniśmy dokładnie przejrzeć samochód i usunąć wszystkie te usterki, które mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy ...

08 Maj 2010, 09:57

Ma poszerzenia nadkoli? O takie?
Zdjęcie
pawelMX6
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 375
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Gdynia
Auto: Nie mam

08 Maj 2010, 10:00

Chyba tak nie przyglądałem się za bardzo , ale gościu mówił ze to sportowa BMW i ze sprowadzał ja z Niemiec
krystian1332
Nowicjusz
 
Posty: 10
Miejscowość: NT

08 Maj 2010, 10:02

To, że z Niemiec nie znaczy kompletnie nic, a "sportowa" może oznaczać wiele rzeczy - np. "sportowy grill" ;) Jeśli to oryginał, brałbym do remontu, jeśli to zwykłe E30, bez sensu.
pawelMX6
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 375
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Gdynia
Auto: Nie mam

08 Maj 2010, 10:06

Mi sie zdaje że to oryginalne e30 m3 nawet znaczek M miał z tyłu obejrze go jeszcze raz dokładnie i przyglądnę sie tym po szczerzeniem nadkoli
krystian1332
Nowicjusz
 
Posty: 10
Miejscowość: NT

08 Maj 2010, 12:22

Dobry żart to na 100% nie jest e30 M3 :!: Niedawno była na allegro rozbita dośc mocno M3 i cena około 30 tys zł. Za E30 M3 trzeba zapłacić w Polsce minimum 60 tys zł jeśli już się uda gdzieś znaleźć.
Po drugie silnik z M3 jest tak drogi w naprawie jeżeli naprawdę jest dobity to się nie wypłacisz.
Po trzecie jest to na 99% E30 z pakietem M-technic a to jest wielka różnica bo jest to tylko zwykły pakiet dodatków.
Po czwarte to ze ma znaczek M3 na klapie to nic nie oznacza.
Ale jeżeli buda jest w dobrym stanie to za 800 zł warto kupić, szczególnie gdy naprawdę ta E30-stka będzie miała pakiet M-technic bo taki pakiet jeśli nie jest zniszczony to mozna spokojnie sprzedać za 1,5 a nawet 2 tys złotych.
Więc tak dowiedz sie co za silnik jest pod maską, a najlepiej zrób jakieś fotki tego E30 to będzie można powiedzieć co to za model
BMW- Biała Może Więcej
zbychu57
Aktywny
 
Posty: 312
Miejscowość: Białystok

08 Maj 2010, 12:33

Dobrze dziś będę gadać z kolesiem co to za BMKA czy oryginalna M3 czy to M-technic i powiem żeby pare fotek zrobił i wysłał , a i czy możecie mi pokazać foto silnika od tej oryginalnej bmw e30 m3 ??
krystian1332
Nowicjusz
 
Posty: 10
Miejscowość: NT

08 Maj 2010, 12:37

Zdjęcie
Aha i około 800zł to cenią się same tylne lampy ///M3 :twisted:
BMW- Biała Może Więcej
zbychu57
Aktywny
 
Posty: 312
Miejscowość: Białystok

08 Maj 2010, 12:40

a to jednak tą co ja widziałem bmke to jednak ma inny silnik no to chyba jest z tym pakietem M-technic o ,którym mówiłeś
krystian1332
Nowicjusz
 
Posty: 10
Miejscowość: NT

08 Maj 2010, 14:43

Jeśli jest bez przeróbek (spoilerów, obniżanych progów, pierdzącego wydechu, przyciemnionych tylnych lamp, wyciętej rury wydechowe i wstawionej ogromnej podwójnej końcówki, xenonów z allegro, głośnika basowego w bagażniku o wymiarach metr na metr itp itd), jednym słowem jeśli wygląda tak jak takie:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... MW-E30.jpg
http://www.ziomal.itl.pl/opisy/uzywane/ ... rio_05.jpg
http://bringatrailer.com/wp-content/upl ... Rear_1.jpg
a nie jak takie:
http://318is.com/wp-content/uploads/2009/01/bmw-e30.jpg
http://www.showcars-bodyparts.com/BMW-E ... ialKit.jpg
http://www.nicedeals.co.uk/body-kits/BM ... f-ma-e.gif
to warto, bo to bardzo ładne, klasyczne auto. Porządna naprawa tych usterek które wymieniłeś może wynieść cię drożej niż samo auto, ale warto bo spotkać na drodze oryginalne E30 bez przeróbek to czysta przyjemność
ACSznycel
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 848
Zdjęcia: 12
Miejscowość: z nienacka