BMW E34 525i czy warto kupić?

01 Sie 2010, 11:18

Witam chciałbym prosić o radę w sprawie Bmw E34 525i bo zamierzam właśnie takie auto kupić. Chodzi mi dokładnie o żywotność silnika, spalanie oraz z którego rocznika najlepiej kupić. Jestem fanem tej marki więc co nieco wiem, ale chciałbym się dowiedzieć więcej.

Kwota jaką chcę wydać to do 8 tyś. zł.

Jak widzicie ten sinik z LPG???
M PoweR... BMW!!!
M5
Początkujący
 
Posty: 158
Miejscowość: Police

01 Sie 2010, 18:15

Żywotność, hmm, nie przegrzejesz będziesz jeździł, prawidłowo eksploatowany potrafi i milion km zrobić, ew. co może paść szybciej to łańcuch rozrządu i hydraulika. Spalanie, w mieście raczej 11.5 litra wzwyż, trasa na pewno da radę zejść poniżej 8 przy mocno ekonomicznej jeździe, jak dobra i dobrze założona sekwencja to nie powinno być problemów z gazem. Rozumiem, że celujesz w silnik M50 192km? W tym przypadku może coś kupisz do 8tys., ale raczej z początku produkcji, natomiast z motorem m20b25 170km dostaniesz już b. ładną sztukę.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Lexus ES po tuningu TRD
    Nowy Lexus ES zadebiutował oficjalnie dopiero pół roku temu, a japoński oddział Toyota Racing Development przygotował już kilka interesujących elementów pozwalających na zarówno optyczny, jak i mechaniczny ...