BMW E34 525i czy warto kupić?

BMW E34 525i czy warto kupić?

01 Sie 2010, 11:18

Witam chciałbym prosić o radę w sprawie Bmw E34 525i bo zamierzam właśnie takie auto kupić. Chodzi mi dokładnie o żywotność silnika, spalanie oraz z którego rocznika najlepiej kupić. Jestem fanem tej marki więc co nieco wiem, ale chciałbym się dowiedzieć więcej.

Kwota jaką chcę wydać to do 8 tyś. zł.

Jak widzicie ten sinik z LPG???
M PoweR... BMW!!!
M5
Początkujący

Miejscowość: Police

Re: BMW E34 525i czy warto kupić?

01 Sie 2010, 18:15

Żywotność, hmm, nie przegrzejesz będziesz jeździł, prawidłowo eksploatowany potrafi i milion km zrobić, ew. co może paść szybciej to łańcuch rozrządu i hydraulika. Spalanie, w mieście raczej 11.5 litra wzwyż, trasa na pewno da radę zejść poniżej 8 przy mocno ekonomicznej jeździe, jak dobra i dobrze założona sekwencja to nie powinno być problemów z gazem. Rozumiem, że celujesz w silnik M50 192km? W tym przypadku może coś kupisz do 8tys., ale raczej z początku produkcji, natomiast z motorem m20b25 170km dostaniesz już b. ładną sztukę.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Miejscowość: Rumia
Auto: BMW
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Jak uczyć dzieci bezpieczeństwa na drogach? Jak uczyć dzieci bezpieczeństwa na drogach?
    Aby skutecznie uczyć dzieci w wieku od 4 do 12 lat odpowiedniego zachowania w zakresie bezpieczeństwa ruchu, trzeba wiedzieć o ograniczeniach związanych z wiekiem oraz o tym, że nikt nie zrobi tego tak skutecznie jak rodzice ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006