BMW e36,318i montaż elektrycznych szyb

BMW e36,318i montaż elektrycznych szyb

09 Lip 2009, 09:16

Cześć jestem tu nowy na początku witam wszystkich i pozdrawiam serdecznie mam pytanie ile może kosztować montaż elektrycznych szyb (chodzi mi o jakis dobry warsztat) do BMW e36 sedan chciałbym wszystkie 4 szyby mieć zrobione w elektryce ,i czy znacie jakis dobry warsztat który się tym zajmuje w katowicach lub w pobliżu katowic pozdrawiam :wink:
mck E36
Nowicjusz

Miejscowość: KATOWICE

Re: BMW e36,318i montaż elektrycznych szyb

29 Sie 2010, 21:28

mck E36 napisał(a):Cześć jestem tu nowy na początku witam wszystkich i pozdrawiam serdecznie mam pytanie ile może kosztować montaż elektrycznych szyb (chodzi mi o jakis dobry warsztat) do BMW e36 sedan chciałbym wszystkie 4 szyby mieć zrobione w elektryce ,i czy znacie jakis dobry warsztat który się tym zajmuje w katowicach lub w pobliżu katowic pozdrawiam :wink:

hehe. ja kupiłam do mojego silniczki i sama założyłam tylko paznokci dzień wcześniej nie malowałam :P
aleksandra1986
Początkujący

Miejscowość: Wrocław
Prawo jazdy od: 01 01 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Odświeżony crossover Mitsubishi ASX Odświeżony crossover Mitsubishi ASX
    W polskiej ofercie Mitsubishi Motors debiutuje właśnie odświeżony model najpopularniejszego modelu tej marki w Polsce i Europie – crossovera Mitsubishi ASX z nowym silnikiem Diesla. Wzbogacono wyposażenie pojazdu, silnik ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006