BMW e36 compact - Faltdach

BMW e36 compact - Faltdach

06 Sie 2015, 13:08

Hej ostatnio natknęłam sie na to oto ogłoszenie :
[link wygasł]

Autko posiada szyber dach typu : Faltdach
Nigdy nie miałam z tym do czynienia, nigdy sie z tym nie spotkałam i trochę mnie to zaintrygowało. Mianowicie jak to działa, miał ktoś z tym do czynienia ? sprawia jakieś problemy ( niszczelności itp) no i czy posiada to jakies elektyczne podłoże czy jest kompletnie rękoczynny ?

Jak mówiłam jestem kompletnie zielona w tym temacie i liczę, że dowiem sie od was czegoś ciekawego :wink:
Mellsii22
Nowicjusz

Zdjęcia: 5
Auto: NIE MAM

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe systemy miejskie we Włoszech wdrożone przez Kapsch Nowe systemy miejskie we Włoszech wdrożone przez Kapsch
    Firma Kapsch TrafficCom, specjalizująca się w innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu telematyki transportu, wygrała kolejne trzy przetargi na przygotowanie oraz wdrożenie inteligentnych systemów zarządzania ruchem miejskim ...
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta i przygotować je do cieplejszych warunków. Chociaż w tym roku zima była łagodna, to jednak nasz samochód przez kilka miesięcy był narażony na działanie mrozu oraz substancji ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Iron Man - Monster Truck, 12
      Motocykl Poganin - Lifan 250
      Tuning Show
      Lexus LF-LC 19