BMW E36 - Który silnik oraz rocznik wybrać, POMOCY!

BMW E36 - Który silnik oraz rocznik wybrać, POMOCY!

16 Mar 2015, 04:22

Witam! Potrzebuję informacji, i wszystkiego co związane z autem, które na przebiegu dwóch miesięcy chcę zakupić, aczkolwiek postanowiłem już zacząć się rozglądać, nabierać wiedzy na jego temat itd. Mianowicie owym autem ma być BMW serii 3 E36, interesuje mnie tylko i wyłącznie Sedan, choć gdyby natrafiła mi się okazja nie do przepuszczenia, to Coupe też bym ostatecznie wziął. Ale głównym celem jest sedan, więc o nim chce się najwięcej dowiedzieć. Interesują mnie tylko dwie wersje; 323i oraz 328i, co do rocznika to chciałbym coś w lifcie, najbiedniejsze wersje odpadają. Słyszałem też coś o jakiejś najbardziej wypasionej wersji, bodajże Bussines czy coś takiego. Chciałbym abyście doradził co do tych wersji silnikowych, flitów, awaryjności, cenach, wadach, zaletach. Ale również chciałbym coś usłyszeć o wersjach M3 i obojga silnikach itd, bo gdy fundusz się zmieni, to będę szukał M3.
Kalinovsky
Obserwowany

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy
    Zdarzenia drogowe będące wynikiem jazdy po spożyciu alkoholu od wielu lat stanowią przekleństwo polskich dróg. Podjęte przez policję działania przynoszą efekty, ale wciąż jest wiele do zrobienia.
    Motor Show Poznań 2016 Motor Show Poznań 2016
    Najważniejsza impreza motoryzacyjna tego roku "Motor Show 2016" już wystartowała. Targi motoryzacyjne w Poznaniu potrwają do niedzieli 3 kwietnia. Tegoroczna edycja jest niezwykle ciekawa. Nie tylko za sprawą liderów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006