BMW E36 Pytanie tempometr i zegarek?

[BMW E36] Pytanie tempometr i zegarek?

29 Mar 2007, 16:32

Witam, mam BMW e36 z tempometrem i zegarkiem i tu moje pytanie czy jest możliwośc wyjęcią tego całego liczniku i wstawienia licznika z tempometrem i obroto moerzem zamiast zegarka, widziałem na allegro właśnie tkaie liczniki i chciał bym założyc takowy u siebie ale nie wiem czy można, czy obrotomiez będzie działał w miejscu zegarka. Prosze o odpowiedz pzdr
Qger
Nowicjusz

Re: Pytanie odnosnie BMW E36

02 Kwi 2007, 19:11

pewnie ze mozna, to bedzie dzialalo na tej samej zasadzie, ów obrotomierz bedzie dzialal w miejscu zegarka, takze nie powinno byc problemu, pozdrawiam :twisted:
BMW M Roadster, może kiedyś...
maniokin2
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: tomaszów mazowiecki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zimowa EkoJazda Zimowa EkoJazda
    Jak jeździć ekologicznie i ekonomicznie zimą? Zasady są te same o każdej porze roku, ale w trudnych warunkach pogodowych, niskich temperaturach mają jeszcze większy wpływ na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu ...
    Nie rób krzywdy kierowcy i zapinaj z tyłu pasy bezpieczeństwa Nie rób krzywdy kierowcy i zapinaj z tyłu pasy bezpieczeństwa
    Pasy bezpieczeństwa są najbardziej efektywnym urządzeniem chroniącym pasażera podczas wypadku. Aż 60 proc. osób siedzących z tyłu nadal nie zapina pasów. Pasy bezpieczeństwa są najbardziej efektywnym urządzeniem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006