BMW e36 trzęsie mi się samochód podczas jazdy

BMW e36 trzęsie mi się samochód podczas jazdy

15 Lip 2012, 16:17

Witam. Jestem posiadaczem samochodu marki bmw e36 (od w 2tygodni). Na wstepie chce podkreslic, ze to moj pierwszy samochod, takze w sprawach motoryzacyjnych jestem zielony, wiec prosze o wyrozumialosc. Mam pewien problem i kompletnie nie wiem w jakim dziale o tym napisac, takze prosilbym administratora ( w razie potrzeby) o przeniesienie tematu. Wracajac do problemu: Podczas jazdy trzesie mi sie samochod tzn wyglada to tak, jakby na oponie wyskoczyl jakis guz albo cos sie w nia wbilo.Czyli: im szybciej jade tym bardziej samochod mi "podskakuje". Podczas szybkiej jazdy trzesa mi sie nawet lusterka zewnętrzne :/. Sprawdzalem opony i nic na nich nie widac. Prosze o jakas rade co to moze byc :/.
zodiakkk
Obserwowany

Prawo jazdy od: 03 09 1992
Auto: Bmw e36

Re: BMW e36 trzęsie mi się samochód podczas jazdy

24 Lut 2013, 14:43

bije kierownica? czuć drgania ?
gonzoo
Nowicjusz

Auto: audi a4 B7
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volkswagen Tiguan GTE Active Concept Volkswagen Tiguan GTE Active Concept
    Stany Zjednoczone są największym rynkiem SUV-ów na świecie. Auta te, odznaczające się wszechstronnym zastosowaniem, bardzo dobrze pasują do amerykańskiego stylu życia. Podczas North American International Auto Show ...
    Lexus IS 200 od dzidy Lexus IS 200 od dzidy
    Moja skrzynka pęka w szwach od zapytań nt. mojego samochodu (ponad 300 wiadomości priv już), więc pomyślałem, że spróbuję przybliżyć to co mam i dokumentować jak się sprawuje (lysy30 mnie pilnuje w tym względzie :D). ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili