BMW E38 - KLUCZYK

BMW E38 - KLUCZYK

14 Sie 2008, 23:18

POMÓŻCIE PROSZĘ!!!!
MAM PROBLEM Z KTÓRYM NIE UMIĘ SOBIE PORADZIĆ.
MAM BMW E38 740 I NAGLE PRZESTAŁ MI DZIAŁAC KLUCZYK TO ZNACZY NIE MOGE ZAMKNĄĆ AUTA-WOGÓLE NIE REAGUJE! MIAŁEM PRZEZ KILKA GODZIN ODŁĄCZONY AKUMULATOR I NIE WIEM CZY TO NIE JEST TEGO POWODEM ŻE SIĘ ROZKODOWAŁ? ZMIENIAŁEM BATERIE W KLUCZYKU ALE NIC TO NIE DAŁO. ZNALAZŁEM TEŻ NA FORUM INSTRUKCJE KTÓRĄ PRZEDSTAWIAM

1. WSIĄŚĆ DO AUTA I ZAMKNĄĆ DRZWI
2. WŁOŻYĆ KLUCZYK DO STACYJKI I PRZEKRECIĆ NA POZYCJĘ 1 - ZAPALĄ SIĘ KONTROLKI, MAX NA 5 SEKUND I WYJĄĆ KLUCZY ZE STACYJKI
3. NACISNĄĆ I PRZYTRZYMAĆ PZRYCISK OTWIERANIA, NIE PUSZCZAJĄC TEGO PRZYCIKU NACISNĄĆ KRÓTKO TRZYKROTNIE W CIĄGU 10 SEKUND PRZYCISK ZAMYKANIA
4. PUŚCIĆ PRZYCISK OTWIERANIA

JEŚLI PRÓBA SIĘ UDA TO CENTRALNY ZAMKNIE I OTWORZY SIĘ ZARAZ

NIESTETY W/W INSTRUKCJA NIE POSKUTKOWAŁA :(

PROSZĘ O POMOC W TEJ SPRAWIE
darus3073
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

MINI przekroczyło 1000 nowych rejestracji w 2016 roku w Polsce MINI przekroczyło 1000 nowych rejestracji w 2016 roku w Polsce
    We wrześniu MINI przekroczyło 1000 nowych rejestracji w 2016 roku w Polsce. Był to jednocześnie jeden z najlepszych miesięcy dla marki w tym roku. Wzrost w stosunku do sierpnia świadczy o wysokim, a przede wszystkim stabilnym ...
    [D] Audi A4 B6 1,8T / Renault Laguna II 2,0T / Saab 9-3 2,0t [D] Audi A4 B6 1,8T / Renault Laguna II 2,0T / Saab 9-3 2,0t
    Podstawowe kryteria zestawienia: - samochody segmentu D - turbodoładowane silniki benzynowe do 2l - napęd na przednie koła - manualna skrzynia biegów Wytypowane modele do zestawienia: - Audi A4 B6 1,8T - 163KM - Renault ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 69. Rajd Polski, Esapekka Lappi, Janne Ferm, podium, SKODA Motorsport
      Autosacrum 2006
      Mitsubishi Pajero V6 PickUp
      Warszawa M20, 1958 rok