BMW E38 - KLUCZYK

BMW E38 - KLUCZYK

14 Sie 2008, 23:18

POMÓŻCIE PROSZĘ!!!!
MAM PROBLEM Z KTÓRYM NIE UMIĘ SOBIE PORADZIĆ.
MAM BMW E38 740 I NAGLE PRZESTAŁ MI DZIAŁAC KLUCZYK TO ZNACZY NIE MOGE ZAMKNĄĆ AUTA-WOGÓLE NIE REAGUJE! MIAŁEM PRZEZ KILKA GODZIN ODŁĄCZONY AKUMULATOR I NIE WIEM CZY TO NIE JEST TEGO POWODEM ŻE SIĘ ROZKODOWAŁ? ZMIENIAŁEM BATERIE W KLUCZYKU ALE NIC TO NIE DAŁO. ZNALAZŁEM TEŻ NA FORUM INSTRUKCJE KTÓRĄ PRZEDSTAWIAM

1. WSIĄŚĆ DO AUTA I ZAMKNĄĆ DRZWI
2. WŁOŻYĆ KLUCZYK DO STACYJKI I PRZEKRECIĆ NA POZYCJĘ 1 - ZAPALĄ SIĘ KONTROLKI, MAX NA 5 SEKUND I WYJĄĆ KLUCZY ZE STACYJKI
3. NACISNĄĆ I PRZYTRZYMAĆ PZRYCISK OTWIERANIA, NIE PUSZCZAJĄC TEGO PRZYCIKU NACISNĄĆ KRÓTKO TRZYKROTNIE W CIĄGU 10 SEKUND PRZYCISK ZAMYKANIA
4. PUŚCIĆ PRZYCISK OTWIERANIA

JEŚLI PRÓBA SIĘ UDA TO CENTRALNY ZAMKNIE I OTWORZY SIĘ ZARAZ

NIESTETY W/W INSTRUKCJA NIE POSKUTKOWAŁA :(

PROSZĘ O POMOC W TEJ SPRAWIE
darus3073
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić
    Samochody tracą na wartości najbardziej w ciągu pierwszych trzech lat eksploatacji. Po tym okresie cena auta spada nawet do 40 proc. jego wartości początkowej. Jeśli jest to intensywnie eksploatowany samochód firmowy, który ...
    SKODA Octavia RS na Festiwalu Prędkości Goodwood SKODA Octavia RS na Festiwalu Prędkości Goodwood
    Podczas Festiwalu Prędkości Goodwood 2013 SKODA po raz pierwszy zaprezentuje Nową Octavię RS. Nowa SKODA Octavia RS to sportowa i jednocześnie najszybsza seryjna wersja najważniejszego modelu marki. Samochód będzie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Audi RS 6 Avant quattro, bok, 2, 2013
      Przednia lampa, Ford Mustang
      VERVA Street Racing 2010
      Lexus LS 500 XF50, tył