BMW E46 2,0 deasel 2000r. OPINIE

BMW E46 2,0 deasel 2000r. OPINIE

16 Mar 2010, 09:53

Jestem aktualnie w momencie poszukiwania autka. Bardzo podobają mi się BMW E46 2,0 rocznik tak mniej więcej 2000.
Nigdy wcześniej nie posiadałem tej marki, ale miałem przyjemność się takowym autkiem przejechać i bardzo mi się podobało. Nie wiem natomiast, czy jest to auto w miarę dobre (chodzi mi tutaj głównie o awaryjność) bo słyszałem, że naprawy BMW są dość kosztowne.
Być może jest ktoś w stanie polecić mi inny model z owej marki.
Z góry wielkie dzięki za pomoc
DarkGno
DarkGno
Nowicjusz

Miejscowość: Gniezno

Re: BMW E46 2,0 deasel 2000r. OPINIE

24 Sie 2010, 13:58

także czekam na jakies opinie:P
pop1
Początkujący

Miejscowość: nikad

Re: BMW E46 2,0 deasel 2000r. OPINIE

24 Sie 2010, 20:06

Tam masz 136Km,wysokociśnieniowy wtrysk bezpośredni.Bardzo dobry silnik.Pytasz o to auto?!To tak jakbyś pytał czy chleb jest dobry :!: :wink: Traktowane łagodnie jest bezawaryjne.Jedynie zawieszenie czasami daje znać o sobie.Dobry wybór :!: Patrz na osłony przegubów(pęknięte),chociaż to tyczy się aut o dużej mocy(wymiana w ASO BMW kilka tyś .zł)Patrz na zawieszenie,jeden porządny wahacz przedni ,600 zł.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa Mazda CX-3 Nowa Mazda CX-3
    Nowy kompaktowy SUV - Mazda CX-3 – debiutuje podczas targów motoryzacyjnych w Los Angeles. CX-3 jest piątym modelem z nowej generacji samochodów Mazdy wyposażonych w technologię SKYACTIV i zaprojektowanych w myśl filozofii ...
    Nowa Dacia Duster na wyższym poziomie Nowa Dacia Duster na wyższym poziomie
    W designie zewnętrznym Nowej Dacii Duster pojawiają się zmiany podkreślające jej terenowy charakter. Zmienia się również wnętrze, w którym zobaczymy nową deskę rozdzielczą, nowe tapicerki, nowy zespół ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006