BMW E46 2,0 deasel 2000r. OPINIE

BMW E46 2,0 deasel 2000r. OPINIE

16 Mar 2010, 09:53

Jestem aktualnie w momencie poszukiwania autka. Bardzo podobają mi się BMW E46 2,0 rocznik tak mniej więcej 2000.
Nigdy wcześniej nie posiadałem tej marki, ale miałem przyjemność się takowym autkiem przejechać i bardzo mi się podobało. Nie wiem natomiast, czy jest to auto w miarę dobre (chodzi mi tutaj głównie o awaryjność) bo słyszałem, że naprawy BMW są dość kosztowne.
Być może jest ktoś w stanie polecić mi inny model z owej marki.
Z góry wielkie dzięki za pomoc
DarkGno
DarkGno
Nowicjusz

Miejscowość: Gniezno

Re: BMW E46 2,0 deasel 2000r. OPINIE

24 Sie 2010, 13:58

także czekam na jakies opinie:P
pop1
Początkujący

Miejscowość: nikad

Re: BMW E46 2,0 deasel 2000r. OPINIE

24 Sie 2010, 20:06

Tam masz 136Km,wysokociśnieniowy wtrysk bezpośredni.Bardzo dobry silnik.Pytasz o to auto?!To tak jakbyś pytał czy chleb jest dobry :!: :wink: Traktowane łagodnie jest bezawaryjne.Jedynie zawieszenie czasami daje znać o sobie.Dobry wybór :!: Patrz na osłony przegubów(pęknięte),chociaż to tyczy się aut o dużej mocy(wymiana w ASO BMW kilka tyś .zł)Patrz na zawieszenie,jeden porządny wahacz przedni ,600 zł.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czy obwodnice miast powinny być płatne? Czy obwodnice miast powinny być płatne?
    Czy płacenie za obwodnicę stawia pod znakiem zapytania sens jej istnienia? Przecież obwodnica ma za zadanie odciążenia centrum miasta. W przypadku jak będzie płatna to czy kierowcy nie wybiorą jednak przejazdu przez centrum.
    Prowadzenie samochodu pod wpływem stresu Prowadzenie samochodu pod wpływem stresu
    Prowadzenie samochodu to wieloaspektowe zadanie, wymagające koncentracji i spokoju. 1/3 kierowców przyznaje, że przynajmniej raz w tygodniu prowadzi auto pod wpływem stresu czy czując złość. Zdenerwowani kierowcy są ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili