BMW E46 czy Vectra C

15 Paź 2008, 00:19

A cóż to za magiczny termin ten czwartek? Bo sprzedawca straszy innym klientem chętnym na to auto? To niech sobie je sprzedaje skoro taki cwany.

Pośpiech i napalenie się na auto to dwie najgorsze rzeczy jakie mogą dopaść kupującego.

Kolego - STOP! Bo będziesz żałował.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3725

15 Paź 2008, 07:44

Nie nie. Pospiechu nie ma. To ja tak sie z nim umowilem ze jesli sie zdecyduje to w czwartek tam pojede bo akurat taki termin mi odpowiada najlepiej. On zadnego nacidku absolutnie nie wywieral ani nawet slowa nie bylo typu "mam innych chetnych" Koles jest spoko naprawde. A saochodu poszukje od prawie 5 m-cy wiec nie ma mowy o pospiechu. Ale dziekuje za porade.
Peterp079
Nowicjusz
 
Posty: 20

15 Paź 2008, 08:12

muzzy33 napisał(a):Czyli jednak bierzesz vectre??? hmm...

Tak jednak Vectre wybralem. Jak jednak sie okazuje ta Beemka jest po dzwonie sporym. Zrobiona super ale nawet szyba przednia byla w niej peknieta co jest dosyc waznym wyznacznikiem tego jak mocno samochod byl uderzony. Mianowicie oznacza to ze karoseria byla dosyc mocno naruszona. Vectra wiem na 100% ze nie byla nigdy walnieta ani nawet nigdzie lakierowana czy malowana. Ma niestety jakies zadrapania i obcierki w roznych miejscach ale potwierdza to tylko ze nie bylo z nia nic robiine nigdy.
Peterp079
Nowicjusz
 
Posty: 20

18 Paź 2008, 21:24

No i jest Vectra i juz jestem w niej zakochany. Faktycznie jak niektorzy pisza nie jest super zrywna ale jak juz wspominalem wczesniej nie kupilem jej do scigania sie. Jak dla mnie rewelacja jest. I jeszcze ten wyglad. Cos pieknego. Pozdrawiam wszystkich...
Peterp079
Nowicjusz
 
Posty: 20
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Ekomobilność - podróżowanie wymyślone na nowo
    Pojęcie ekomobilności obejmuje nie tylko niskoemisyjne pojazdy, lecz także wszystko, co ułatwia korzystanie z nich, np. zróżnicowanie środków transportu i dostosowanie ich do potrzeb użytkowników, nowe ...
    Z linii montażowej zjechał milionowy Tiguan w Wolfsburgu
    W ubiegłym tygodniu z linii montażowej zjechał milionowy Tiguan wyprodukowany w zakładach w Wolfsburgu. Był to biały Tiguan z pakietem R-Line i silnikiem 1.4 TSI o mocy 118 kW (160 KM). Tiguan jest najpopularniejszym SUVem ...