BMW e46 czy warto ?

BMW e46 czy warto ?

25 Sie 2015, 10:46

Witam.
Mam okazje kupić BMW e46 2000 rok 1.8 z wszystkimi bajerami jednak auto ma zatarty silnik. Nie ukrywam że jestem noga z mechaniki i w sumie to nawet nie wiem co to dokładnie oznacza. Mogę go kupić za około 4000 zł i nie mam pojęcia czy warto pchać sie w taki interes bo z tego co mi sie wydaje musiałbym cały silnik wymienić, z tego co wyczytałem na Allegro i innych tego typu stronach silnik kosztowałby w granicach 1500 - 2000 zł. I z rad moje pytanie czy warto ?
Aristan94
Obserwowany

Prawo jazdy od: 0- 0-2012
Auto: Chwilowo brak

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty
    Jazda wyznaczonym torem wydaje się kierowcom jedną z oczywistych zasad ruchu drogowego. Tymczasem wielokrotnie można zaobserwować niebezpieczne zjeżdżanie samochodów na sąsiedni pas ruchu, zwłaszcza na zakrętach.
    Przyciemniane szyby w samochodzie - przepisy i normy, a komfort Przyciemniane szyby w samochodzie - przepisy i normy, a komfort
    Kierowcy często poszukują rozwiązań, które zwiększą komfort użytkowania samochodu. Na rynku dostępny jest szeroki wachlarz możliwości, pozwalających na modyfikację samochodu. Jedną z możliwości, po którą sięgają ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Volkswagen Amarok 4MOTION, PickUp w terenie, 4
      SEAT Leon FR
      Jaguar - spotkanie wigilijne 2008
      BMW E21 - Rekin, STW Drift Team