Bmw e90 nakladki na spryskiwacze do reflektorow

bmw e90 nakladki na spryskiwacze do reflektorow

21 Cze 2011, 18:37

Sluchajcie potrzebuje do mojego e 90 320d dwie nakladki na zderzak te ktore odpowiadaja za spryskiwacze reflektorow same nakladki bez spryskiwaczy auto oddaje do malowanie i potrzebuje same nakladki zeby mi sie na przegladzie kiedys nie doczepili a ze mam xsenony to wiadomo ze trzeba iec sprysiwacze gdzie moge takie dostac albo moze ktos z was ma takie z gory dziekuje za odp pozdrawiam
Lukas
lukas_77772
Nowicjusz

Miejscowość: Opole

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Problemy z ruchem w 30 największych miastach świata Problemy z ruchem w 30 największych miastach świata
    Z najnowszego raportu Roland Berger o mobilności wynika, że problemy z ruchem w 30 największych miastach świata generują koszty rzędu 266 miliardów USD. Założona w 1967 r. firma Roland Berger Strategy Consultants należy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006