Bmw e90 nakladki na spryskiwacze do reflektorow

bmw e90 nakladki na spryskiwacze do reflektorow

21 Cze 2011, 18:37

Sluchajcie potrzebuje do mojego e 90 320d dwie nakladki na zderzak te ktore odpowiadaja za spryskiwacze reflektorow same nakladki bez spryskiwaczy auto oddaje do malowanie i potrzebuje same nakladki zeby mi sie na przegladzie kiedys nie doczepili a ze mam xsenony to wiadomo ze trzeba iec sprysiwacze gdzie moge takie dostac albo moze ktos z was ma takie z gory dziekuje za odp pozdrawiam
Lukas
lukas_77772
Nowicjusz

Miejscowość: Opole

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jaki jest najlepszy samochód na dojazdy do pracy? Jaki jest najlepszy samochód na dojazdy do pracy?
    Jak dotrzeć z punktu A do punktu B zużywając jak najmniej paliwa i podróżując możliwie jak najwygodniej? TotalCarScore.com sugeruje skorzystanie ze stuprocentowo elektrycznego Nissana LEAF, który niedawno został ...
    Skoda z silnikiem umieszczonym z tyłu - 25lat od zakończenia produkcji Skoda z silnikiem umieszczonym z tyłu - 25lat od zakończenia produkcji
    W sierpniu 1990 roku linię montażową zakładu w Kvasinach opuściła ostatnia seryjna ŠKODA z silnikiem umieszczonym z tyłu. Był to egzemplarz modelu Rapid (Š747) – stanowiącego atrakcyjną odmianę coupe niezwykle ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili