BMW E92 325i

03 Sty 2017, 14:26

Witam!

Czy ktoś coś wie, albo mógłby się dowiedzieć coś o tym e92? Wygląda z ogłoszenia, że krajowy z niewielkim przebiegiem, ale cena jakoś niska.

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Z góry dziękuję i pozdrawiam!
Dobolo
Nowicjusz
 
Posty: 18
Auto: Nissan Almera

08 Sty 2017, 19:07

A wiesz dlaczego brak dopisku bezwypadkowy ?
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika
 
Posty: 1248
Zdjęcia: 51
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam

08 Sty 2017, 20:26

A wiesz dlaczego brak dopisku bezwypadkowy ?


Już wiem :ok: :P
Dobolo
Nowicjusz
 
Posty: 18
Auto: Nissan Almera

08 Sty 2017, 22:36

Możesz zdradzić tą wiedzę jeśli to nie tajemnica - będzie dostępna dla innych użytkowników forum.
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika
 
Posty: 1248
Zdjęcia: 51
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam

08 Sty 2017, 23:43

Możesz zdradzić tą wiedzę jeśli to nie tajemnica - będzie dostępna dla innych użytkowników forum


No rozumiem, że to :

A wiesz dlaczego brak dopisku bezwypadkowy ?


była ta odpowiedź. Nie pisałem do właściciela. Ale skoro nie ma dopisku bezwypadkowy i jest za taką cenę to...
Dobolo
Nowicjusz
 
Posty: 18
Auto: Nissan Almera

09 Sty 2017, 09:59

Nie mam więcej pytań bo i tak niczego się nie dowiemy :)
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika
 
Posty: 1248
Zdjęcia: 51
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    System zapobiegania kolizjom czołowym firmy Mitsubishi
    System zapobiegania kolizjom czołowym firmy Mitsubishi Motors Corporation, stanowiący wyposażenie nowej generacji modelu Outlander, która zadebiutowała w Europie kilka miesięcy temu, otrzymał wyróżnienie Euro ...