BMW seria 7 @ Jak duze sa koszty utrzymania i (...)

BMW seria 7 @ Jak duze sa koszty utrzymania i (...)

03 Lip 2008, 19:40

Bety serii 7 to raczej samochody ekskluzywne , wiec pewnie koszty utrzymania takiej furki beda drogie , jak mozecie oswieccie mnie w tej kwestii :wink:

No i ta cena , czy cena z rzedu 3800 - 4300 eur nie jest za malo jak na taka furke ( mimo roku 94-96 ) ? :shock: Zawsze wydawalo mi sie ze cena za takie autko jest 2 krotna do sumy ktora widze na aukcjach -przyklad :

- [link wygasł]
- [link wygasł]
- [link wygasł]

, cena jak na takie auto i firme bmw to wg mnie chyba nie tak drogo , no i to wyposazenie , skora , klima , el lusterka , el szyby itd :!:

Co sadziwie Wy o tej cenie :confused: Bo to jest moje jedno z wymarzonych furek , ale jak koszty utrzymania wyjda mnie bardzo drogo to podziekuje wystarczy , ze na paliwo wydam troszke ( 3L w bmw = nie najmniejsze koszta tankowania , ale sie z tym juz od dawna licze :smile: )
kruspierio
Nowicjusz

Miejscowość: Polska

Re: BMW seria 7 @ Jak duze sa koszty utrzymania i (...)

05 Lip 2008, 00:14

W drugim linku masz najlepszą odpowiedź. Silnik 3 litry, co odstręcza większość ludzi, przez co trzeba obniżyć cenę, a poza tym auto ma uszkodzony silnik. W ostatnim aucie o niższej cenie decyduje chyba również automatyczna skrzynia biegów. Mając silnik 2800 i automat, nie poczujesz w pełni mocy silnika. A poza tym skrzynie automatyczne są bardzo drogie w naprawie.
pozdrowienia dla wszystkich użytkowników dróg :)
kubik
Początkujący

05 Lip 2008, 20:45

Tak, tylko użytkownicy BMW serii 7 mają raczej w nosie spalanie i koszty naprawy. Nie da się ciułać na takim aucie. Ono musi kosztować.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

05 Lip 2008, 23:12

Dishman napisał(a):Tak, tylko użytkownicy BMW serii 7 mają raczej w nosie spalanie i koszty naprawy. Nie da się ciułać na takim aucie. Ono musi kosztować.
to logiczne :P to tak jak chcieć popływać i przy okazji włosów nie zmoczyć ;)
auta klasy premium będą droższe w utrzymaniu.
WitP_tsaJ4145
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Śląsk/kujawsko-pomorskie
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe? Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe?
    Według informacji płynących z Komendy Głównej Policji najczęściej wystawiane mandaty dotyczą przekraczania dozwolonej prędkości oraz za wykroczenie względem pieszych. Najnowsze badania pokazały, że prowadzący pojazdy ...
    Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006