"boczki" pod zagłówki - gdzie takie coś dostać??!!

"boczki" pod zagłówki - gdzie takie coś dostać??!!

12 Lis 2012, 21:22

Witam,

Poniżej wrzucam zdjęcie z mobile z zaznaczonym "tym czymś" o co mi chodzi. Nie widziałam takiego czegoś nigdy wcześniej a jest mi bardzo potrzebne. Przewożę często autem moją niepełnosprawną siostrę której przydałoby się takie "wsparcie". Czy ktoś z was wie jak to się nazywa albo gdzie tego szukać?? Czy można takie coś dokupić do każdego modelu auta czy pozostaje mi zamówienie takiego czegoś u tapicera??

Byłabym szalenie wdzięczna za wszystkie informacje

Image
Pimpinella
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 01 06 2007
Przebieg/rok: 8tys. km
Auto: Opel Astra G
Silnik: 1,6 75KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

Re: "boczki" pod zagłówki - gdzie takie coś dostać??!!

25 Lis 2012, 11:00

U tapicera w przypadku skórzanej tapicerki można zamówić,a jeżeli masz zwykłe pokrowce to poszukaj dodatków do zagłówków w sklepach internetowych,odpowiednich do Twojego modelu oczywiście.
ZmienOlej
Początkujący

Prawo jazdy od: 01 01 1991
Auto: BMW M3
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
     Jak czytać etykietę na oponach? Jak czytać etykietę na oponach?
    Etykieta opony jest cechą opon pojazdów mechanicznych. Producenci opon dla samochodów osobowych, lekkich i ciężkich samochodów ciężarowych, od listopada 2012 zobowiązani są do podania na naklejce lub ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód