Boksy garażowe

boksy garażowe

09 Kwi 2013, 21:04

Ostatnio wpadłem na pewną stronę, gdzie pokazane było fajne rozwiązanie jako przechowalnia na różnego rodzaju rzeczy np. sprzęt sportowy, motoryzacyjny czy inne narzędzia. Zacząłem się zastanawiać nad zakupem takiego magazynu do mojego miejsca parkingowego podziemnego. Szukam opinii osób użytkujących taka przechowalnię. Zainteresował mnie szczególnie producent z Krakowa - SABAJ. Może macie już doświadczenia w tym zakresie?
maverick88
Obserwowany

Auto: ford

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koncepcyjne crossovery Toyoty od R-SC do C-HR Koncepcyjne crossovery Toyoty od R-SC do C-HR
    Crossover Toyoty oparty na C-HR Concept to najnowszy produkt japońskiego koncernu. Auto trafi na rynek w połowie tego roku, jednak jego historia sięga 15 lat wstecz, kiedy zadebiutował koncept R-SC. Wciąż nie wiemy, jak będzie ...
    Obserwacja drogi - wzrok, koncentracja, analiza Obserwacja drogi - wzrok, koncentracja, analiza
    Ile by się nie mówiło o bezpieczeństwie, zawsze w rozmowach pojawia się temat obserwacji drogi. W całym procesie obserwacji kluczowe są trzy elementy. Pierwszym jest obszar, który skanujemy wzrokiem. Powinien ...

• Warto przeczytać
    • Audi rozpoczyna maraton wyścigów 24-godzinnych, 2
      DMC DeLorean
      Master Truck
      Autosalon Bruksela 2006