Boksy garażowe

boksy garażowe

09 Kwi 2013, 21:04

Ostatnio wpadłem na pewną stronę, gdzie pokazane było fajne rozwiązanie jako przechowalnia na różnego rodzaju rzeczy np. sprzęt sportowy, motoryzacyjny czy inne narzędzia. Zacząłem się zastanawiać nad zakupem takiego magazynu do mojego miejsca parkingowego podziemnego. Szukam opinii osób użytkujących taka przechowalnię. Zainteresował mnie szczególnie producent z Krakowa - SABAJ. Może macie już doświadczenia w tym zakresie?
maverick88
Obserwowany

Auto: ford

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Corvette C3 Stingray Corvette C3 Stingray
    Długa maska, wąska talia i zjawiskowy wygląd. Mowa o samochodzie Corvette C3 Stingray - kolekcjonerskim rarytasie. Choć od jego stworzenia minęło ponad 40 lat nadal zadziwia nowoczesną stylistyką i świetnymi osiągami. Samochód ...
    YUKÕ program car-sharingowy w Europie oferujący wyłącznie hybrydy YUKÕ program car-sharingowy w Europie oferujący wyłącznie hybrydy
    YUKÕ to nowy program car-sharingowy Toyoty, którego flota składa się wyłącznie z samochodów z napędem hybrydowym. Jego pilotażowe wersje zostały uruchomione w Dublinie w Irlandii oraz w Forli we Włoszech. ...

• Warto przeczytać
    • VERVA Street Racing 2010
      Złota kierownica 2010
      VW Touareg miejsce na butle lpg
      Audi 80 B4 Coupe, oczekuje na start