BORA- opłaca się?

14 Maj 2011, 09:28

Witam , zamierzam pojechać obejrzyć to autko

[link do oferty na Allegro wygasł]

Opłaca się dać 17tyś za 99r? Bo ogólnie autko wszystko ma i wygląda naprawdę świetnie, przynajmniej jak dla mnie:)> Pozdrawiam i czekam na wasze wypowiedzi
pyra2010
Nowicjusz
 
Posty: 33
Miejscowość: koło
Prawo jazdy: 01 01 2008
Auto: VA BORA

14 Maj 2011, 09:43

Jak już widze takie tunningi klosze nie fabryczne itp to napewno auto po d... dostawało :D możesz jechac obadac jak tam chodzi autko z gazem itp to najwazniejsze posprawdzaj jak kupujesz juz z zalozona instalacja
s1ash
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 130
Miejscowość: Ze wsząd

14 Maj 2011, 09:44

No dobrze wyglada, jak szyby przyciemnil, to homologacje do tego musisz miec, bo ci inaczej dowod zabiora przy kontroli.
Czimi
Stały forumowicz
 
Posty: 2099
Prawo jazdy: 01 01 2001
Auto: W210 220 CDI

14 Maj 2011, 09:49

s1ash napisał(a):Jak już widze takie tunningi klosze nie fabryczne itp to napewno auto po d... dostawało :D możesz jechac obadac jak tam chodzi autko z gazem itp to najwazniejsze posprawdzaj jak kupujesz juz z zalozona instalacja
z tego co widze to tylko sa wymienione tylnie i przednie lampy , to że są wymienione nie musi świadczyć o tym ze cos jest nie tak z autkiem:), wg mnie wygladaja o wiele lepiej od oryginalnych no i grill, sprzedający posiada oryginały i dorzuca je do autka :) a co do instalacji LPG to wiadomo że trzeba sprawdzić jak autko śmiga na niej , nie pytalem jeszcze w ktorym roku byla zakladana
pyra2010
Nowicjusz
 
Posty: 33
Miejscowość: koło
Prawo jazdy: 01 01 2008
Auto: VA BORA

14 Maj 2011, 09:57

Ja bym szukał jednak seryjnej.... kwestia gustu ale ta mi się nie podoba zalatuje wioską a i jak ktoś stwierdził dostała już swoje i na zadbaną nie wygląda :razz:
nitro
Zaawansowany
 
Posty: 928
Miejscowość: znikąd

14 Maj 2011, 10:02

nitro napisał(a):Ja bym szukał jednak seryjnej.... kwestia gustu ale ta mi się nie podoba zalatuje wioską a i jak ktoś stwierdził dostała już swoje i na zadbaną nie wygląda :razz:
mógł byś uzasadnić dlaczego nie wygląda na zadbana:?
pyra2010
Nowicjusz
 
Posty: 33
Miejscowość: koło
Prawo jazdy: 01 01 2008
Auto: VA BORA
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Najpiękniejsze samochodowe trasy Europy
    Nie trzeba być fanem przygód agenta 007, by pamiętać, jak w jednym z filmów brawurowo pędził on na trasie nicejskiej swoim samochodem. James Bond wsławił się wieloma rzeczami – począwszy od niewątpliwego ...
    Lexus RX 450h - duży luksusowy SUV
    RX 450h to duży luksusowy SUV o długości 4,89 m z napędem hybrydowym o mocy 313 KM, który przyspiesza do setki w 7,7 s. Zużycie paliwa wg WLTP wynosi od 7,6 l/100 KM. Testerzy Consumer Reports uzyskali średni wynik ...

14 Maj 2011, 10:05

pyra2010 napisał(a):
s1ash napisał(a):Jak już widze takie tunningi klosze nie fabryczne itp to napewno auto po d... dostawało :D możesz jechac obadac jak tam chodzi autko z gazem itp to najwazniejsze posprawdzaj jak kupujesz juz z zalozona instalacja
z tego co widze to tylko sa wymienione tylnie i przednie lampy , to że są wymienione nie musi świadczyć o tym ze cos jest nie tak z autkiem:), wg mnie wygladaja o wiele lepiej od oryginalnych no i grill, sprzedający posiada oryginały i dorzuca je do autka :) a co do instalacji LPG to wiadomo że trzeba sprawdzić jak autko śmiga na niej , nie pytalem jeszcze w ktorym roku byla zakladana


Nie zabraniam mu zobaczyc na te autko, ale ja mam taka zasade, że trzeba bardzo dobrze oblukać takie samochódy agro tuningu :D. Duzo aut powypadkowych ukrywa sie wlasnie tuningujac lampy itp. Ale jak gosc mowi ze ma seryjne lampki. Ja na twoim miejscu kupil bym benzyne i potem samemu lpg zalozyl :) wtedy masz pewnosc co do instalacji i gdzie jezdzic jak cos sie spieprzy.

Pozdrawiam ;)

[ Dodano: 14 Maj 2011, 11:08 ]
Najlepiej poszukaj w necie strony klubowej jakies vw i walnij tam takiego posta i ciekawe co Ci powiedza, tam są ludzie co znaja te autka na wylot. Ja z vw to mialem tylko polo :]
s1ash
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 130
Miejscowość: Ze wsząd

14 Maj 2011, 11:56

s1ash napisał(a):Jak już widze takie tunningi klosze nie fabryczne itp to napewno auto po d... dostawało :D możesz jechac obadac jak tam chodzi autko z gazem itp to najwazniejsze posprawdzaj jak kupujesz juz z zalozona instalacja

Znam dużo osób, które sami zmieniają tylne lampy na podobne i wcale przyczyną nie jest dzwon... np. w czarnym Golfie IV wygląda to fajniej, niż oryginał. Z reguły takie lampy są droższe od oryginału, więc nie sądzę, żeby ktoś tymi lampami maskował przeszłość wypadkową, bo równie dobrze na oryginalnych lampach mógł być ostro "walnięty". Niekoniecznie był po dzwonie...ale lepiej to sprawdzić. Sprawdź daty i numery na szybach.
Co do przednich szyb...to na zdjęciu wygląda, że przednie chyba są przyciemnione...a jeśli tak jest to faktycznie przy lepszej kontroli dowód może zostać zatrzymany + mandat + ew. konsekwencje w razie wypadku - nawet nie z naszej winy - chodzi tu o wypłatę ubezpieczenia, bo takie auto wg przepisów nie powinno poruszać się po drodze w PL.
Requiem for a Dream.
Piter
Stały forumowicz
 
Posty: 2942
Zdjęcia: 239
Miejscowość: Kłodzko
Prawo jazdy: 15 03 2007
Auto: Audi A6 C5
Silnik: 1.9 TDI 131KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

14 Maj 2011, 22:53

Piter napisał(a):Piter z tego co ja widze do przednie szyby nie sa przyciemnione widac to na 2 zdjęciu od środka. Tez mysle tak jak Ty ze te lampy nie byly wymieniane dlatego ze auto bylo uszkodzone
pyra2010
Nowicjusz
 
Posty: 33
Miejscowość: koło
Prawo jazdy: 01 01 2008
Auto: VA BORA

15 Maj 2011, 00:44

Byłeś oglądać auto?
Requiem for a Dream.
Piter
Stały forumowicz
 
Posty: 2942
Zdjęcia: 239
Miejscowość: Kłodzko
Prawo jazdy: 15 03 2007
Auto: Audi A6 C5
Silnik: 1.9 TDI 131KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

15 Maj 2011, 04:52

No nie powiem ale całkiem całkiem wygląda ta Bora.Szkoda tylko że nie ma zdjęć lewej strony auta i silnika.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

15 Maj 2011, 07:56

17 tys za 12 letnie auto tej klasy to kosmos. Za 20 tys mozna kupić np wieksze Mondeo i to 5 lat młodsze, czy jeszcze inne auta.
fiko7
Stały forumowicz
 
Posty: 1162
Miejscowość: Białystok

15 Maj 2011, 10:17

Piter napisał(a):Byłeś oglądać auto?
mialem jechać dzisiaj , ale pada cały czas i lipa;/. Mondeo chętnie bym kupil bo mi sie podoba ale mi odpowiada jedynie kombinacja benzyna+gaz

[ Dodano: 15 Maj 2011, 11:17 ]
fiko7 napisał(a):17 tys za 12 letnie auto tej klasy to kosmos. Za 20 tys mozna kupić np wieksze Mondeo i to 5 lat młodsze, czy jeszcze inne auta.
jeszcze inne auta, np jakie?:) chodzi mi o same sedany
pyra2010
Nowicjusz
 
Posty: 33
Miejscowość: koło
Prawo jazdy: 01 01 2008
Auto: VA BORA

15 Maj 2011, 10:23

Focus, Accord, Avensis, Astra, Alfa 156, Alfa 166, Meganka, 406 itd.
fiko7
Stały forumowicz
 
Posty: 1162
Miejscowość: Białystok

15 Maj 2011, 10:36

fiko7 napisał(a):Focus, Accord, Avensis, Astra, Alfa 156, Alfa 166, Meganka, 406 itd.
Focus, Accord, Avensis, Astra starsze wersje oczywiscie w tej cenie. Bora o niebo ładniejsza , przynajmniej jak dla mnie :)>

A co myślicie panowie o tej:

[link do oferty na Allegro wygasł]

Czekam na odpowiedzi i dziękuje za dotychczasowe.
pyra2010
Nowicjusz
 
Posty: 33
Miejscowość: koło
Prawo jazdy: 01 01 2008
Auto: VA BORA